reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Reading

Witam. U nas dziś piękna pogoda :-) wybyłam z małym na długalaśny spacer, potem poszliśmy do rodziców i dopiero co wróciliśmy. Jędrek wcina kolację, a ja zaglądam co u Was :tak:

madzia szkoda, że nie udało się zdać egzaminu :-( Zdrówka dla Fifiego :tak:


Sewa a kiedy Ty przyjezdzasz do Anglii??
Ja jadę 20 maja. Został mi już tylko miesiąc w Polsce :-(


Życzę miłego wieczorka.
 
reklama
Witam, u nas po mokrym poranku wyszlo piekne slonko :tak: i az chce sie zyc :-D

Madzia przykro mi, ze nie udalo sie tym razem :-( ale nie martw sie na pewno za miesiac zdasz i przyjedziesz do meza :tak:

Sewa bedzie dobrze :-D tu nie jest tak zle - szybko sie przyzwyczaisz a najwazniejsze, ze bedziesz w koncu z mezem.
A jak Ci bedzie czasami smutno to wtedy zorganizujemy spotkanko :laugh2: i pamietaj Anglia nie jest tak daleko - 2 godzinki w samolocie i bedziesz w Polsce :tak:

Pozdrawiam
 
Witam!

U nas tak pięknie, że prawie całe dnie spędzamy na powietrzu :tak:

Życzę Wam miłego weekendu, bo nie wiem czy tu zawitam przez te dwa dni.

Mangie co do spotkania..... to ja bardzo chętnie :tak::-)

Buziaki ślę.
 
Witam wieczorowo,
moj kochany M. wlasnie kuchci obiadek a ja wypoczywam hihi. Caly weekend spedzialam w Londynie u przyjaciolek, ktorych nie widzialam ponad rok. Bylo super a Londyn to piekne miasto :tak:.

A co u Was dziewczynki? Madzia ciesze sie, ze egzamin bedziesz jeszcze miala w kwietniu :tak:. Sewa jak daleko od centrum Readingu bedziecie mieszkali??

Pozdrawiam serdecznie
 
Dzień dobry!

U nas fajna pogoda to prawie cały czas na dworze spędzamy :tak: powoli też zaczynam przygotowania, typu przeglądanie rzeczy, co mam zabrać, co zostawić itp. To już tylko 3 tyg. :szok:

Mangie nie wiem czy będziesz wiedziała, będziemy mieszkali na osiedlu, które wybudowane jest w miejscu po starym stadionie :tak: podobno niedaleko centrum :tak:

Ślę buziaki :tak::tak:
 
Witajcie Dziewczynki, Sasetka wrocila:-)
Przez jakis czas mnie nie bylo, a tu prosze jak sie pieknie watek rozwinal:tak:
Ja niestety juz nie jestem w ciazy, poronilam w siodmym tygodniu pod koniec marca i dlatego jakos tak nie bylo mi po drodze na to forum.

Moze napisze cos o sobie. Mieszkam w Berkshire juz od prawie czterech lat i sama nie moge uwierzyc jak szybko ten czas zlecial. Mam meza, Polaka, pracuje w firmie 3M (to ta co robi te przylepiane, kolorowe karteczki:-)) i do szczescia brakuje mi tylko dzidziusia, ale nie trace nadziei ze w niedlugim czasie los sie do mnie znowu usmiechnie.

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie. U mnie za oknem prawdziwie letnia pogoda, az zal spedzac ten czas w pracy:-)
 
Witajcie...ale tu cisza.....:-(
U nas jakoś leci...teraz był mąż na tydzień..więc sielanka:-)..tylko za szbko mineło:-(
Już ustaliliśmy że....31 maja mam kolejne podejscie do egzaminu na prawko, koło 9,10 czerwca przyjedzie mój mąż i 16 (najprawdopodobniej) jedziemy razem :-D:-D:-D
Nawet jak nie uda mi się zdać tego głupiego egzaminu-już mamy dosyć tej rozłąki....najwyżej przyjadę na kolejny egzamin.
Filip był chory i został mu niestety jeszcze kaszelek, ale mam nadzieje ze nic nowego się nie przypląta...
Ja sobie teraz chodzę na solarium...i zapisuje się na Rolletic...żeby trochę się ujędrnić;-) na wakacyjne rozbieranie do bikini heheh
Poza tym dzis zobaczę jakies fotki z mieszkania które mąż oglądał, ale dopiero wieczorem wyśle mi mailem...muszę czekać
To takie 1 bedroom za 600 funtów+podatek i rachunki.....zobaczy,y co z tego wyjdzie. Podobno 20 minut od centrum w spokojnej okolicy.
No nic...czekam teraz na wiadomości od was.
Pozdrawiam, całuję i ściskam :tak:
 
Hej,
faktycznie cichutko ale to chyba przez ta majowke i piekna pogode. U nas w koncu zawitalo lato :tak:, duzo spacerujemy i wygrzewamy sie na slonku.
A u malej podejrzenie astmy :-(, mam nadzieje, ze lekarz sie myli bo u takiego malucha to ciezko rozpoznac ta chorobe.
Madzia to fajniutko, ze juz za miesiac tu bedziesz :tak:
Sewa milych przygotowan zycze

A ja uciekam do miasta, musze sie obkupic w jakies ladne ciuszki :-) jutro idziemy na komunie a w niedziele moj M. zostanie chrzestnym. Czeka nas bussssssy weekend.

Buziaki.
 
No witam...ja tylko na momencik. Mamy mieszkanko...na Winchester Roud (tak to się pisze?? :sorry2: Blisko centrum....i nie za drogo bo 565 funtów miesięcznie...a mieliśmy na oku droższe więc i tak sie cieszymy.
Będziemy mieć 1bedroom (czyli w sumie 2 pokoje, małe bo małe ale są 2 :) ), łazienka i kuchnia..oczywiście. Mieszkanko malutkie,ale na początek starczy. Pokoje są nieumeblowane- cieszę sie bo będę mogła sobie kupić mebelki takie jak będę chciała :tak:
Poza tym u nas ok....cieszymy się z Filipkiem słoneczkiem...
Pozdrawiamy cieplutko...
Dziewczyny szykujcie kawę w czerwcu hehe :-D
papapa
 
reklama
Hej dziewczyny,

Madzia super, ze Wam sie udalo znalezc mieszkanko tak blisko centrum i do tego za taka cene :tak:. 15 minut spacerkiem i bedziesz u mnie - kawka juz czeka :-D.
Moja mala sie ucieszy - w koncu bedzie miala kolege (moje znajome maja coreczki).

Sasetka witaj - dopiero zauwazylam Twoj post, nie wiem jak ja czytalam, ze go przeoczylam :zawstydzona/y:. Przykro mi bardzo, bede trzymac kciuki, zebys zostala szczesliwa mamusia. Bedzie dobrze.

Sewa od jutra moj M. bedzie pracowal w Readingu (prawdopodobnie kilka miesiecy). Jak sie spotkamy u Ciebie w miasteczku to bede mogla wrocic z moim M. samochodem.

A u nas prawdziwe lato :-D w koncu mozna ruszyc sie z domu bez parasola hehe.

pozdrawiam goraco.
 
Do góry