reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z RZESZOWA

Hej Hogataaa, ja jestem z Rzeszowa ;) Chętnie popiszę i na kawę mogę wyskoczyć :). Mam dzidzię z września. Hej dziewczyny nie było mnie tak długo, bo niestety, ale urodziłam moją dziewczynkę miesiąc wcześniej. Lekarze nic mi nie polecali, tylko leżenie. Myślałam, że leżąc plackiem wytrzymam chodź troszkę, ale nic z tego :(. Pierwsze 3 miesiące był dla mnie tak stresujące będąc mamą wcześniaka, że myślałam, że już nigdy nie odpocznę i któregoś dnia zejdę na zawał w obawie o moje maleństwo. Miałam aż poczucie winy, że to wszystko przeze mnie, że urodziłam za wcześnie. Ale udało się po 4 miesiącu możemy odetchnąć po tym maratonie i walce (dużo by opowiadać). Wszystko już jest ok, także wracam do was na grupę :);). A ja polecam Lwowską. Miałam skomplikowany porób, do tego wczesniaczek, na sali zebrało się 4 lekarzy. Gdyby nie pomoc dwóch (facetów) lekarzy to chyba bym nie urodziłabym siłami natury. Warunki też super, fajna atmosfera, była 5 dni i jestem zadowolona ;)
z ostatnia ciążą lezałam tam długo na patologii i chociaż warunki patologii są o 180 stopni gorsze niż na salach poporodowych i trakcie to szpital polecam bardzo!
 
reklama
Witam i pozdrawiam mamusie i przyszłe mamusie z Rzeszowa. Co sądzicie o szpitalu im. Chopina (bardziej szczegółowo niż kilka postów wyżej)? Co jest potrzebne na wyprawkę dla mamy i noworodka? Od niedawna mieszkam w Rzeszowie i zupełnie nie znam tego miasta. Może polecicie jakaś dobrą poradnię pediatryczną na nfz, gdzie można zapisać dziecko po urodzeniu?
 
Ostatnia edycja:
Witam i pozdrawiam mamusie i przyszłe mamusie z Rzeszowa. Co sądzicie o szpitalu im. Chopina (bardziej szczegółowo niż kilka postów wyżej)? Co jest potrzebne na wyprawkę dla mamy i noworodka? Od niedawna mieszkam w Rzeszowie i zupełnie nie znam tego miasta. Może polecicie jakaś dobrą poradnię pediatryczną na nfz, gdzie można zapisać dziecko po urodzeniu?
hey lekarz który prowadzi moją ciąze pracuje na chopina i chciałam tam rodzic ale dobrych opinii nie słyszałam na temat tego szpitala i zastanawiam sie nad profamilia jednak a niesety nie znam zadnego pediatry z rzeszowa
 
Mój też pracuje na Chopina. O każdym szpitalu są lepsze i gorsze opinie. A na kiedy masz termin? Na stronie szpitala bardzo ogólnie nt wyprawki dla mamy i noworodka piszą i zastanawiam się skąd się dowiedzieć... Czy wypada przedzwonić czy lepiej nie zawracać im głowy a np. wysłać maila...? Też się nad Profamilia zastanawiałam, ale chyba lepiej rodzić tam, gdzie pracuje lekarz, do którego się chodzi.
 
Cześć dziewczyny :)

W poniedziałek byłam na wizycie i dostaliśmy w końcu zielone światełko .
Leczę się teraz u dr Przybycienia w Tarnowie , ale ten nie prowadzi całej ciąży , więc stąd moje pytanko...
Szukam dobrego lekarza bądź doktorki , który poprowadziłby moją ciążę , która zacznie się mam nadzieję w tym cyklu... w przyszłości chciałabym rodzić w profamilii i też zalezy mi na doktorze , który tam pracuje , aby w razie szpitala , krwawienia , ktoś mnie tam znał .
Takiego co będę mogła do niego zadzwonić czy napisać jak coś by się działo poważnego lub niepokojącego a , który nie odpisze " że moze tej ciąży wcale nie było " kiedy ewidentnie jakas była .
Z racji , że dr P nie przepisuje heparyny , a do tej pory na niej też próbowałam , bo jestem po 4 poronieniach i mam mutacje , trzeba mi lekarza co by ją pisał całą ciążę ... ostatnio chodziłam do Łozińskiego , on mi pisał , ale się na nim zawiodłam bardzo , i nie było większego mądrego zainteresowania z jego strony , kiedy potrzebowałam i nie wiedziałam co mam robić .
Jakbyście były tak miłe kogoś mi doradzić :/
Słyszałam o dr Homa , Lewandowskiej , doktorze Magoniu , Michał Zamorski , że są spoko ale nie wiem czy by mi pisali zastrzyki . Jeśli macie również kontakt meilowy lub tel do jakiegoś lekarza dobrego to chętnie przyjmę aby się skontaktować i podpytać .

Dziękuję z góry
 
kochana @roxie123 moją opinię już znasz i wszelkie za i przeciw. doktor Homa jest bardzo empatyczna i ma "porządne" zaplecze szpitalne ale wiesz jakie jest jej ale.. ;) nie pisze R

hey lekarz który prowadzi moją ciąze pracuje na chopina i chciałam tam rodzic ale dobrych opinii nie słyszałam na temat tego szpitala i zastanawiam sie nad profamilia jednak a niesety nie znam zadnego pediatry z rzeszowa

Link do: Gdzie rodzić - wyszukiwarka: szpitale, porodówki - lokalizacje, opinie, oceny - podkarpackie - Rzeszów tu zaglądałam. Czytałam też nt innych szpitali w Rzeszowie. Chyba wolę iść tam, gdzie lekarz...
Z doswiadczenia powiem wam tak, że nie lekarz jest ważny przy porodzie bo zazwyczaj go nie ma wcale albo nie trafi sie na jego dyżur tylko dobra polożna bo to ona bedzie z wami prawie calutki czas więc jeśli tak rozpatrujecie sprawe to zastanówcie się nad połozna chyba, że planujecie CC. To prawda, że w każdym szpitalu jest lepiej lub gorzej ale do profamilii nie potrzeba wam dosłownie nic, żadnej wyprawki bo wszystko jest, no i do tego są spotkania naprotechnologiem, panią od laktacji i chyba dietetyczką więc te pare wskazówek z pewnoscia sie przydaje- przynajmniej na spotkaniu z naprotechnologiem byłam dwa razy żeby sobie utrwalic :)
 
@nafoczka umówiona jestem na niedzielę z Michałem Zamorskim zobaczymy co tam z nim załatwię [emoji4] opinie same dobre słyszałam, koleżanka z nim pracuje poleciła calym sercem ze się bardzo zajmuje pacjentkami i umówiła mnie na gadke

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@nafoczka umówiona jestem na niedzielę z Michałem Zamorskim zobaczymy co tam z nim załatwię [emoji4] opinie same dobre słyszałam, koleżanka z nim pracuje poleciła calym sercem ze się bardzo zajmuje pacjentkami i umówiła mnie na gadke

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
ale to byś go tam miała na miejscu czy tu w Rz?
 
Do góry