reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Mi też cycki urosły i swędzą, swędzą cycki brzuch nogi pachy szyja, dosłownie wszystko :( potrafię się podczas mycia sortować gąbką tak że mam aż rysy i przez sen się drapie okropnie :( nie wiem czy powinnam się niepokoić, w pierwszej ciąży nic mnie nie swędziało

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gdzieś czytałam, że może swędzieć skóra... ale lepiej może też ginkowi o tym powiedzieć?
Mnie czasami zaswędzi, ale tak że non top to jeszcze nie. Czasami jeszcze pieką mnie sutki :/
 
My dzisiaj obiadek na mieście przy sobocie, potem spacerek nad morzem :) Mała fikała w restauracji, chyba z głodu, bo chwilę poczekaliśmy tam ;)

Co do cycochów, moje co najmniej 2 rozmiary większe, ale stoją jak sylikony :D rozstępów nie ma, staram się smarować od początku łącznie z brzuchem i boczkami ;) Zobaczymy co będzie dalej... Ogólnie noszę już większe biustonosze (ostatnio polubiłam sportowy) i większe majtki, bo drażni mnie jak coś mi się wżynało albo zjeżdżało ;)

My 17 kontrolna wizyta u ginka, a 18 połówkowe. Pewnie w środę zacznie mi się "sraczka nerwowa" ;)
Majtek i spodni jeszcze nie zmienialam ale będę musiała bo brzuch wystrzelił!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) można dołączyć? :)
Może na początku się przywitam :)
Agnieszka a w brzuszku chowa się prawdopodobnie mała dziewczynka
emoji66.png
20 tydz 6dn :)

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
witaj kolejna marcóweczko:)
ja dziewczynki znów przeziębiona, miałam gości dwa dni i dopiero pojechali :) z moim zaliczyłam lekką kłótnię ale kuźwa powiem Wam w ciąży jestem czepliwa number one!!! i zamiast na spokojnie to ja płacz i histeria :p ja ostatnio czuje takie naciąganie skóry, strasznie to nie przyjemne:( co do piersi ja z B na F skoczyłam, tylko i wyłącznie staniki sportowe są ok, a bolą i pieką dalej, szczerze wyglądam jak dojarka:)
 
Gdzieś czytałam, że może swędzieć skóra... ale lepiej może też ginkowi o tym powiedzieć?
Mnie czasami zaswędzi, ale tak że non top to jeszcze nie. Czasami jeszcze pieką mnie sutki :/
Rzeczywiście mogłam mu wspomnieć :( nie pomyślałam w sumie, ja nie minie zapytam Przy kolejnej wizycie. Ogólnie mój ginalo rozmowny jest i niezbyt miły mam wrażenie że mnie nie lubi ;) ale nie zmieniam bo podobno Najlepszy w mieście.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja już od kilku dni mierze ciśnienie (zalecenie Pana ginekologa) i stwierdzam, ze mam chorobę białego fartucha :p w domu 98/67 a u lekarza 150/90. A jak u Was dziewczyny z pulsem bo ja mam dość wysoki.
 
A ja już od kilku dni mierze ciśnienie (zalecenie Pana ginekologa) i stwierdzam, ze mam chorobę białego fartucha :p w domu 98/67 a u lekarza 150/90. A jak u Was dziewczyny z pulsem bo ja mam dość wysoki.
u mnie za każdym mówi, że ciśnienie książkowe, ale nie wiem czy to dokładnie robi, bo ja u niego zawsze mam wysokie ciśnienie hehe, ale stresuje się przed każdą wizytą po prostu...
 
reklama
Do góry