reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja po kolejnej wizycie położnej. Dzisiaj moja już zaczęła przychodzić.

Zbadala małego i znowu to samo powiedziała co wczoraj tamta że ma krótkie wiazadelko podjezykowe chyba jakoś tak to się tłumaczy. [emoji17] jak będzie mały dalej ładnie ssal to wporzadku a jak nie to musi mieć zabieg. Eh. Bardzo mnie to zasmucilo [emoji17] wcześniej o czymś takim nie wiedzialam dopiero czytam coś co wujek Google mówi eh..

A tak to zobaczyła na piersi i brzuch.. piersi ok. Mięśnie mówi że mi się rozeszły delikatnie tylko więc pokazała mi 2 ćwiczenia. Ale mówi ze fizycznie wroci do plaskiego [emoji108]

Ewciiik dopytalam o ten spacer ona mówi że taak spacer jak najbardziej zalecają dla dziecka ale nie dla mnie. Wiec mówi żeby nie daleko 10-15min bo mogę bardziej krwawic zacząć i jak tylko mi się coś zakolysze to mam wracać.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewciiik ja mam w sumie od dziś takie bardziej dokuczliwe te bóle ale prawda jest taka że tydzień mogę tak chodzić..

Babymamusia nie martw się.. Moja córka miała nacinane.. Im wcześniej tym lepiej bo teraz może być problem z ssaniem a później z prawidłową mową..

oar8xzkrhgscy4jp.png
 
Anik chetnie podrzuce [emoji1] jakims golebiem wysle[emoji1]

Anik to jak przebija pecherz to 24h i bedziesz tulic

Baby nie ma sie czym przejmowac tak bardzo.jesli ladnie je to ok. Znajoma miala i jadla cora ladnie i jak byla starsza to podcinali,a innej co urodzila pare dni temu podcieli odrazu w szpitalu i z glowy,pieknie je odrazu. Ja sama mialam w podstawowce podcinane bo seplenilam troche. Dali zastrzyk i ciach i po krzyku.

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Mój synek miał pod, nacinane od razu w szpitalu. Lepiej to zrobić wcześnie. Lekarka mówiła, że to dla niego nie będzie bardziej nieprzyjemne, niż te wszystkie szczepienia i pobierania krwi, robią to w znieczuleniu miejscowym. Starsze dziecko się stresuje, taki maluch nie, bo jest mniej świadomy tego, co się dzieje.
 
reklama
Ja podpięta pod ktg...położna musiała lekarza zawołać bo nie umiała znaleźć główki, tam gdzie powinna być główka miał zebra...lekarka przyszła i sprawdziła i okazało sie ze główkę ma jeszcze niżej...wiec na szczęście główka jest tam gdzie powinna być...zobaczymy jak to sie potoczy...położna mówi ze jakby nie odeszły wody to będą mi hormon podawać co zmiękczy szyjkę
 
Do góry