reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Porod ble chociaz bardzo mila lekarka i polozne atmosfera super. Porod na koniec oksytocyna bo za krotkie skurcze byly , mlody tracil tetno, no ale go mamcia wypchnela.

Dzieciaczek super spi caly czas, ladnie ssie piers. Wszystko z nim ok :)
Ja po 3h wstalam umylam sie i dobrze sie czuje w miare. Krocze mialam ciete ale jakos jak przy poprzednim nie doskwiera moze kwestia zszycia.

A w ogole mielismy przygode przyjehalam do jednego szpitala 2,5palca i nie mieli miejsca odeslali mnie na szczescie w drugim juz mnie przyjeli
 
reklama
Mama90 ogromne gratulacje:) duży chłopak:)

Co do smoczków to na szkole rodzenia nie krytykowali ich az tak. Mówili ze jak dziecko ma silny odruch ssania, jest najedzone, a wciąż chce ssać to żeby dać smoka.
 
Mama gratuluje :)

U mnie mała tez miała mega odruch mimo ze najedzona to szukała wciąż taka niespokojna była jak dałam jej smoka to był spokój. Używała gdzieś 1,5 roku na noc czasami na drzemki w ciagu dnia odrzuciła sama teraz juz tez mam smoka przygotowanego :) chociaz wiem ze sa dzieci które z gory smoka nie akceptują
 
Gabriel urodzony 1.50 w nocy...
 

Załączniki

  • IMG_0690.JPG
    IMG_0690.JPG
    436,3 KB · Wyświetleń: 185
Aha to nie wiem tylko mówię jak mi to tłumaczyli. Tak dziwnie trochę bo w sumie kochasz się z facetem i nie zawsze wywoła to poród więc tak pomyślałam "jak palcem" pęcherz. Ale może jak jest nisko dziecko hmm.. nie wiem w sumie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Baby facet Ci nie wsadza penisa do szyjki przecież :laugh2: w pochwie jest szyjka, a w szyjce jest dziurka ale ogólnie w pochwie jest na tyle miejsca, że penis sobie tam szaleje a nie w środku szyjki :p
 
reklama
Do góry