reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

cześć dziewczyny :zawstydzona/y:
wcięło mnie na dłuższą chwilę ale obiecuję poprawę :-)

Hej
Ja mam kota. A toxo nigdy nie przeszlam. Dla bezpieczenstwa nie sprzatam mu w kuwecie ale tez nie unik kontaktu latwoej toco zarazic sie od brudnej salaty niz kota.

Ja mam dwa koty i badanie na toxo pokazało że jej nie przechodziłam. Od momentu kiedy zaczęliśmy się starać czyszczenie kuwet przeszło na męża
 
reklama
Kardosia, wszystkiego najlepszego! 1061-1.jpg
 

Załączniki

  • 1061-1.jpg
    1061-1.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 19
Hej, trzeci raz pisze tego posta i mi internet nawala ...

Udało mi się jakoś ogarnąć wasze wpisy. Tematów od groma i różnorodność jak w telewizji śniadaniowej :)

Kordosia, wszystkiego co najlepsze!

Rodzić chcę chyba naturalnie, ale jak będzie zobaczymy. Chyba bardziej boję się igły od znieczulenia niż bólu przy porodzie... no wiem ale nic nie poradzę zę słabnę nawet przy pobraniu krwi. Mam teraz ostry trening bo ciągle jakieś badania :)

Grzybami octowymi nie pogardzę. Ale uwielbiam chodzić po lesie i zbierać grzybki. W ogóle lubię las :)

Zę zwierzaków wolę psy, ale u mnie w domu rodzinnym koty były od zawsze i to takie typowo podwórkowe. Tokso nie złapałam więc sądzę zę podstawowe środki ostrożności typu brak kontaktów z kuwetą i grzebanie w ogródku w rękawiczkach zdecydowanie wystarczą.

Ja lubię dość na boku, lub w pozycji gdzie głową jest na boku, a dol na brzuchu. Kładę się wieczorem na lewym boku, ale budzę się zawsze na prawym lub częściowo na brzuchu...:)
 
Kordosia, sto lat! :laugh2:
żgutek, zmajstrowałam coś takiego: paczuszka ugotowanego ryżu + ananas z puszki pokrojony na mniejsze kawałki + puszka kukurydzy + po 20dag wędliny drobiowej (takiej zwykłej, jakiejś polędwicy) i sera żółtego, to pokroić w kostkę + jedna cebula pokrojona w kostkę lub garść pora drobno posiekanego w jakieś paseczki. Wymieszać z majonezem, doprawić solą i pieprzem. Mi tak smakowała... Jak niewiele rzeczy teraz właściwie. Smacznego! :-)
Anulka, ja chciałam foteczkę brzusia wrzucić, a też mnie tak rozpycha dziś, że głowa mała. Wciągam Espumisan przed dużym posiłkiem. A jak mam większy problem, to też biorę. Lekarz powiedział, że można brać, nie ma z nim żadnego problemu. Trzymaj się. :*
Elżbietka, ja też biorę Apap, od II trymestru można też apap ekstra. A jak nie chcę tabletek, to smaruję głowę Amolem lub czymś w tym stylu. No i mnie też odrzuca od kawy, u Teściów ekspres taki fajny, a mi kawa z niego tak śmierdziała... Chociaż w porównaniu z rozpuszczalną to był drobiazg. Zniosę jeszcze Inkę albo mieloną, słabą, z dużą ilością mleka. Ojej, i spać na brzuchu też uwielbiam... A teraz leżę jakoś tak na skos. W ogóle nie mogę się ułożyć, nie mogłam spać wczoraj.
Życzę miłego wieczora i dobrej nocy! :)
 
Kordosia STO LAT! :-D

Dziewczyny, a pijecie MamaCaffe? Bo ja raz spróbowałam, ale nie moge jej nigdzie w sklepie dostać. Moze któraś z Was kupiła juz i wie gdzie szukać! Będę wdzieczna za podpowiedź.
 
A mi kawa nadal smakuje, ale taka z ekspresu lub z kawiarki. Rozpuszczalna śmierdzi mi jak diabli za to;-). Kawę piję bez mleka i staram się jednak pić ją co drugi, trzeci dzień.
Muszę syna przestawiać na wstawanie do szkoły. Na razie chodzi spać o północy i wstaje o 9-tej. Dobrze mu, ja muszę do pracy wstawać o 6-tej...
 
reklama
Anulka masz rację Billy Elliot niesamowity J, dzięki za kolejna listę filmów

Ja kocham wszystkie które związane są z tańcem nie przepuszczam żadnego

Natalia dzieki za przepis na salatkę myślę że zrobie niebawem

Elżbietka ja mam właśnie problem, że też kochałam spać na brzuchu a teraz czuje mega dyskomfort

Ja właśnie obejrzałam Before Midnight a niebawem włączę któryś z filmów z poleconych przez Anulkę albo przychodzi facet do lekarza
Dzisiaj masakra słabość okropna jakbym nie wiem jakiś spadek cukru miała, okropne uczucie takiej niemocy




Dobrej nocy wszystkim marcóweczkom życzę

 
Ostatnia edycja:
Do góry