reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Anulka marcowa fajnie masz, ze juz wiesz, ze to corcia :tak:. zazdroszcze. no, ale co moge poradzic? babbka mi to usg niemal wgniotla we mnie, ale niewiele to pomoglo.
Zgutek ja tez nie wszystkie ciuszki sama kupilam. sporo dostalam od kuzynki po jej synku. troche od kuzynki mojego M mam pozyczone po corce, ale poki co ta czesc neutralna. no a reszta to upolowane w lumpku i na przecenach. ogolnie kroczek po kroczku sie sporo uzbieralo.
a ten kombinezon bilay ze zdjecia - ze spiworkiem od dolu - mam bardzo poodbny jak nie identyczny :-)
 
reklama
KasikuP kochany tez Cię lubię mam nadzieję że nie urażam masochistą He He ale tak fajnie napisałaś o tym bólu.
Dziewczynki dobranoc kochane ja odpadam całkiem do jutra
 
Żgutek niezłą już masz kolekcję ubranek, fajnie. Ja jeszcze się do tego nie zabieram, jeszcze mam czas. Za miesiąc jak pójdę na tydzień zwolnieńia, to połażę i poszukam czegoś. W sumie liczę, że trochę dostanę ciuszków.

Patrycja mam nadzieję, że szybko uda wam się nabyć auto. Ale fakt, że trochę szukania zawsze jest. Macie coś upatrzonego, jakąś konkretną markę?

KasikP, nie ma cudów boleć będzie, ale ból szybko przyjdzie i szybko pójdzie. Jak sobie lubisz pokrzyczeć, to proszę:-)

Krropelka, do 31 zostało bardzo mało czasu i zobacz, wszyscy chłopcy już się wysypali, męska płeć na forum rozdana już dawno, więc zostało jeszcze kilka córek do wzięcia. Zainteresowana?

Margaritta, oby ból przeszedł przez noc, najlepiej na kogoś, kogo nie lubisz;-)
 
Anulka po dzisiejszym dniu jesteśmy już w sumie zdecydowani na Hyundai i30. Ma to byc samochód przede wszystkim dla mnie, więc rozmiar w sam raz. Jest fajna oferta na 2letni w salonie i chyba się zdecydujemy. Ciężka decyzja i męczące poszukiwania. I oczywiście w prawie każdym salonie próbują coś na siłę wcisnąć. Róża tak szalała, że zwiedziłam wszystkie mozliwe toalety. Nie oszczędzała pęcherza :p

Właśnie ostatnio same dziewczynki się ujawniają :) chłopcy od razu "rozstawiali nogi".
 
Anulka marcowa niewazne czy syn czy corka byleby wkoncu bylo wiadomo co :-) aczkolwiek nie wiem cemu, ale czuje chlopaka. no i jeszcze te meskie akcesoria, ktore obydwoje z moim M widzielismy :-D
a przed chwilka znow wyciagnelam ciuszki, ktore mam w rozmiarze 56 i 62. niby neutralne, ale jakby ciut bardziej pod chlopaka :-D
a do 31 cale dwa tygodnie. to nie tak malo.
 
Zazdroszczę możliwości kupna auta do 5 osób pojemności:-) my teraz przegladamy auta 7 osobowe, tzn takie gdzie z tyłu są jeszcze dwa siedzenia. Na celowniku mamy peugeota i Dacie, nigdy z żadnym nie miałam do czynienia więc zbieram info na temat tych marek.
Xenian uzywalam kieszonek, ale miałam też jeden otulacz którego używałam gdy starszą córkę odpieluchowywalam. Ja nie wyobrażam sobie używania tych pieluch przy noworodku bo bym z praniem nie wyrobila, poza tym noworodek dużo spi a przy kieszonkach trzeba kontrolować wilgotność wkładek. Ale idealnie się sprawdzaly już od 4 msc kiedy jako tako wiedziałam ile Tosia produkuje;-) no i przyznam że tak jak starsza zeszła z pieluch w wieku 26 miesięcy, tak Tosia sama się odpieluchowala w wieku 16 msc definitywnie, wpadek nie miała ani w dzien ani w nocy. Zawdzięczam to przykladowi siostry ale też pieluchom wielorazowym no i chyba też troszkę jej takiemu ogarnięciu;-)
Ale też nie ma co robić sobie presji na sukces czy to w karmieniu piersią czy to używaniu wielorazodwek. Ja wtędy nie musiałam pracować, byłam w domu, miałam czas na takie eko nowinki:-)
 
Mi się podoba 7-osobowa Mazda MPV, kolega ma, dzieci czwórka.
Za to ja zakochana jestem w Maździe CX7, najlepiej w kolorze czerwonego wina <3 Ale to już 5-os.

Padam, do juterka ;)
 
reklama
Dzień dobry Brzuchatki

No tak bezwstydne chłopaki zaprezentowały co nieco.
Patrycja powodzenia przy kupnie auta ja to bym chciała z powrotem Suva takim Mnie się dobrze jeździ.
Kropelka no pewnie że szybko zleci czas do 31

Uaaa 7 osobowe auta nieźle J
Powodzenia na wizytach trzymam kciuki
 
Do góry