reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Hej :) dzieki za podpowiedz co do plci mojeho malenstwa hehe mysle ze mozecie miec racje ;)

Heven wszystko bedzie ok!!!

Ja dzis pieknie pospalam do 5 haha czuje sie jak zombie

Milego dnia
 
Witajcie,

Miałam intensywny weekend-urodziny synka, więc dzisiaj odpoczywam....no i już się stresuję wizytę, a ona dopiero na 17,20 :(.

Patrycja smaka narobiłaś tym sushi, co prawda w zeszły weekend wciągnęłam sporą porcję, ale ja tak lubię, że mogłabym jeść co drugi dzień.
Dzisiaj za to opycham się ciachem, które zostało z wczoraj. Mama napiekła rarytasów i grzech żeby się zmarnowało.
 
to sporo dzis wizytuje - kciuki :) i czekamy na wiesci o lokatorach
weekend zlecial, nawet nie wiem kiedy a dzis robie sobie wolne, sprzatanie i leniuchowanie a co tam nalezy sie :-)

Patrycja uwielbiam sushi, podjadam teraz tylko te wegaterianskie, pieczone raz jadlam, ale bylo tak nie smaczne, choc to nie wina pieczonego sushi ale resturacji, bo byla ogolnie do bani i nic dobrego nie serwowali tam. Ale wiecie jak to jest, teraz taki niesmak pozostal, moze sie skusze jeszcze. wczoraj jadlam pysznego buregra a dzis obiadek opcja budeztowa, pomidorowka :)

K@sik ile lat skonczyl synek?
Kroopelka - wyszla przepyszna, dzieki za przepis, dziecko i maz przeszczesliwi, zwlaszcza, ze ja do ciast to reki nie mam ;) a tu taka niespodzianka - mniamii! :) dziki
 
Ja dzisiaj o 21 też polowkowe, miałam mieć za tydzien, ale wczoraj na wieczor dostałam takich niepokojących skurczy, bolesnych z krzyża, do brzucha. Dobrze je znam, znam ten ból więc leżalam jak na szpilkach i czekałam aż nospa zacznie działać. Dzisiaj już ok, tylko brzuch bardzo twardnieje, mam nadzieję że Gosia posiedzi jeszcze w brzuszku z 18 tygodni
 
reklama
Do góry