reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Dzasti kciuki za szybciutki i latwy poród. Na pewno beda próbować wywolac skurcze. Od odejścia wod dziecko powinno sie urodzi w przeciagu 48 godz. No w Uk tak jest.
Kciuki za udane wizyty!!!
Barbra jak zdejma Ci krazek mozesz byc nastepna.
A cos w tym jest my z najblizszym terminem kraczemy, narzekamy i nic...a te co nic nie odczuwaly i maja dalszy termin jadą na porodowke!! Moj m obstawia ze nasze bo urodzi sie 29. Ale ja tak nid chcę :(
Barbra co Ty za dziwne sny masz!!!
No i Serduszko pamietamy i kciukasy mocno zaciskamy!!!
Volka mykaj do tego dentysty bo potem nie nadrobisz!!!
I jak chlopakow wyslalas do przedszkola?
Zobaczymy co wyjdzie z Waszych typowan?!!
 
kurcze, zaczynam sie bać, mój mąż też jak mu opowiedziałam jak marcówki zaczynają sie sypać.

dziewczyny, z innej beczki, mam do sprzedania body z krótkim i długim rękawem z likwidowanego sklepu mojego znajomego, cena to 4 zł za sztukę. Wyprawki pewnie macie już skompletowane, ale może coś na przyszłe miesiące w większym rozmiarze byście chciały to piszcie. Producent body niemiecki, 100% bawełna, wszystkie wymagane atesty itd. ja dla mojego wzielam sobie we wszystkich rozmiarach.
poniżej foty, jakby co to piszcie na priv.
owoce w rozmiarach 74/80 i 86/92
samochody 63/68 i 86/92
 

Załączniki

  • body-dl-rekaw-owoce.jpg
    body-dl-rekaw-owoce.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 43
  • body-dl-rekaw-owoce2.jpg
    body-dl-rekaw-owoce2.jpg
    79 KB · Wyświetleń: 41
  • body-dl-rekaw-samochody.jpg
    body-dl-rekaw-samochody.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 39
  • body-dl-rekaw-samochody2.jpg
    body-dl-rekaw-samochody2.jpg
    58,8 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry