reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Maya trzymajcie się :* będzie dobrze
Ja nie wiem co ja mam za sny ale tabliczka czekolady poszła w d....
Ja idę się szykować bo z wami chwilę jeszcze posiedzę i urodze jak tak dalej pójdzie ehhh :(
 
reklama
Bar bra nie urodzisz :D Tutaj sie rodzi z zaskoczenia wiec skoro sie spodziewasz porodu szybko po wyjeciu krazka to tak szybko na porodowce nie wyladujesz :)
No jeszcze 3h chyba i Cie odkorkuja, trzymam kciuki ! ;*
 
i jeszcze wrzucam foty body z krótkim rekawkiem i na ramiączkach, 3-paki po 8 zł paczka
rozmiary:
żyrafa 74/80 i 86/92
serduszka 62/68, 74/80 i 86/92
samochody 62/68, 74/80
body na ramiączkach 74/80 i 86/92 (na zdjęciach są osobno, ale są pakowane po 3 szt., po 1 sztuce w paczce z każdego wzoru)
 

Załączniki

  • bodyZ1.jpg
    bodyZ1.jpg
    52,1 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC00963.gif
    DSC00963.gif
    829,9 KB · Wyświetleń: 45
  • body żyrafa.jpg
    body żyrafa.jpg
    182,7 KB · Wyświetleń: 44
  • body ramiączka 1.jpg
    body ramiączka 1.jpg
    160,4 KB · Wyświetleń: 43
  • body ramiączka 2.jpg
    body ramiączka 2.jpg
    198,2 KB · Wyświetleń: 45
  • body ramiączka 3.jpg
    body ramiączka 3.jpg
    148,6 KB · Wyświetleń: 43
Wzięli Kube na blok.... A ja juz chyba nie napuje nad nerwami... Miałam dwa skurcze mega bolesne aż mnie w pól zgielo... Misze uspokoić sie... Juz niedługo będzie po wszystkim
 
Niewiem. Nagle zmiana decyzji byla... Mial dostać głupiego Jasia jeszcze. Niedawno zadzwonili z bloku ze Kubie nie dawać i od razu go przywiezc... Czekamy
 
reklama
Do góry