reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Wczoraj wieczorkiem zjadlam loda z czekolada i potem leżac i ogladajac tv poczulam moją fasolkę i to całkiem wyrażnie.Nawet bylo widac bo mąż sie smial.Podobno słodkie wzmaga aktywnosc.Cos w tym jest bo przed ostatnim usg tez zjadlam troche slodyczy i maluszek fikał .
 
No to moje aktywne nie bedzie bo ja z cukrzyca słodyczy nie jadam :( Jejku jak Wam zazdroszcze że już znacie płeć i czujecie ruchy. Ciekawe kiedy ja poczuje
 
Ja tez juz bym chciała poczuć jak fika malutka . W poprzedniej ciazy poczułam q 17 t i 5 dniu .. to w tej mam nadzieje ,ze szybciej ☺
 
marcowa ja jestem w Polsce i mam tak przychodzę do położnej ona mnie waży i mierzy ciśnienie i potem do lekarza a ta położna przy miejscu zamieszkania to do dzidziusia się przyda bo jest wtedy blisko :-)tak po krótce mam nadzieję że coś ci to wyjaśniło:-)co do badań to na początku miałam krew i mocz hiv a teraz mocz i krzywą cukrową mi zlecił bleee:no: a kolejna wizyta 11.10


Bar Bra ja nie miałam badania na hiv , żadnych toxo ani innych, tylko krew, mocz i glukozę z krwi. A te badania miałaś na nfz, zlecone przez lekarza gin czy ogólnego?
Kolejną wizytę mam na 5.10, na ostatniej maluszek machał do mnie rączką ! ;) Nie czuję ruchów póki co, ale jak położę się płasko na plecach, co czuję gdzie się maleństwo umiejscowiło :) aż się robi miło i przyjemnie. Zwłaszcza nad ranem jak mam jeszcze pełny pęcherz i dotknę brzuch, płasko leżąc, to czuję go aż przy pępku ;)
 
asieńka 8 marca to sobie możesz zrobic prezent na dzień kobiet :)
sonko gratuluje tak dużej rodziny. Dobrze przeczytałam że jesteś w piątej ciąży?
Ja dziś trening Chodakowskiej zrobiłam. Bez cwiczeń na brzuch. Ogólnie cwiczyłam z nią od stycznia. Schudłam 5kg i bardzo się wzmocniłam. Teraz wracam do treningów głównie na nogi i ręce. Nie mam mdłości, nie mam brzucha...tylko biustonosze jakieś ciasne się zrobiły :) Byłam na zakupach to pani dała mi bez pushapa jeden z miseczką C i co......i był dobry :-)!!!

Agiszonek, który tydzień ciąży??


Wczoraj wieczorkiem zjadlam loda z czekolada i potem leżac i ogladajac tv poczulam moją fasolkę i to całkiem wyrażnie.Nawet bylo widac bo mąż sie smial.Podobno słodkie wzmaga aktywnosc.Cos w tym jest bo przed ostatnim usg tez zjadlam troche slodyczy i maluszek fikał .

Lewusek, mnie odrzuciło od słodyczy i patrzeć na nie nie mogę, więc gdyby to miało się sprawdzić, to pewnie nie prędko maluszek się rozkręci ;)


Dziewczyny, wstawiajcie suwaczki, wtedy łatwiej odnieść info do etapu ciąży :)
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry wszystkim mamom!!!:) ale mnie dlugo nie bylo... Fiu fiu... Ostatnie 4 dni nadrabialam zaleglosci:)

Fantastycznie wiedziec, ze nasze grono sie powieksza!

Kurcze musze Wam powiedziec, ze u mnie hormony szaleja... Jak czytalam o mezu- ten co krwi sie nie boi ;), ktory tak dzielnie wspieral swoja kobiete (przepraszam ale zapomnialam, ktora ma takie szczescie) to az sie poplakalam...

Natka- dziewczynke chyba nosze ja, choc moj najdrozszy kreci nosem- tak bardzo chcialbychlopca. Wizyte mialam 1,5 tyg temu i bylo pusto- nic miedzy nogami nie zwisalo ;p zobaczymy co sie wyklaruje na nastepnej wizycie.

Poczutuje Was intensywnie ale przez diete jaka mam wprowadzona i nakaz tesciow by pic wiecznie swiezo wyciskane soki, nie mam na nic czasu. Wiecznie siedze w kuchni a to wszystko przez to, ze nie mam zmywarki. Najdrozszy gotuje a ja zmywam... Koszmar... Juz szykuje sie do remontu bo zwariowac idzie... Co do diety- mam znaczna niedokrwistosc i nawet lekarstwa nie dawaly rady... Wszystko mi spada leb na szyje. Teraz juz duzo lepiej i nawet przytylam!!! [emoji16]

Sonko- gratuluje gromadki i zazdroszcze! Mam nadzieje, ze i ja bede miala mozliwosci na tak liczna gromadke. Cos pieknego!

Mam do Was pytanie. Patrze na te Wasze terminy porodow i sie zaczelam zastanawiac. Wg pierwszego udg date mam wyznaczona na 11.03 i tak wpisana w karte ciazy ale cos mi nie gra gdyz ostatnia @ mialam 28.05... Pomozecie mi orientacyjnie sie w tym odnalezc?:)

Ciesze sie bardzo, ze wszystkie rosniemy zdrowo. Czasmi musimy miec pod gorke, by nie bylo za pieknie. Moze te bole zoladka to nic takiego:)))) trzymam kciuki by tak wlasnie bylo.

Zagraniczne mamy- wspolczuje Wam a tym samym podziwiam- i tak jestescie bardzo cierpliwe! :)

Pozdrawiam i obiecuje poprawe! Bede czesciej pisac:p
 
reklama
Marcowa ja bym ns Twoim miejscu wymusiła od lekarza te badania. Jak przy porodzie nie będziesz mieć wyniku hiv to będą Cię traktować jak byś była zarażona.
 
Do góry