reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Mnie trochę na początku bolaly piersi a teraz nic zawsze miałam małe B a teraz powoli się powiększają ale nie jest to jakoś bardzo uciążliwe
Dzidzia po śniadaniu bardzo się udziela a kotki oszalały latają i gonią się po całym mieszkaniu :)
 
reklama
Hej dziewczyny zanim zostanę wywołana że się nie udzielano napiszę że cały czas jestem na bieżąco. Nie piszę bo mam trochę gorszy okres. Wszystko mnie irytuje nic mi się nie chce a muszę ogarnąć dom dziecko i siebie. Na dodatek mój trzylatek siedzi ze mną w domu bo jest chory. Ale to wcale nie oznacza że nie ma siły wręcz przeciwnie. Jestem już wykończona. Ale uwielbiam was czytać. Postaram się poprawić. Jeżeli chodzi o piersi to mnie bolą masakrycznie do tej pory ale to dzięki nim zorientowałam się że jestem w ciąży. Tak czytam o waszych wyprawkach i podziwiam ja nawet nie przejżałam co mam po synku muszę się wziąść w garść bo jeszcze to trzeba uprać i poprasować a prasować nienawidzę. A tak ogólnie z dzidzią ok. Ale niestety na wadze tragedia +8. Pozdrawiam was wszystkie cieplutko w ten wietrzny dzień.
 
Misssoni dobrze cię poczytać :) ja muszę iść do sklepu a nie chce mi się a tak po za tym ja myślałam że dziś jest piątek dopóki któraś z was nie napisała że dziś sobota hehe : p
 
Jezeli chodzi o roz piersi to niestety już E. Załamka co będzie dalej.
Kurczę słyszałyście o zamachu. Co się dzieje na tym świecie. Na tą chwilę cieszę się że mieszkam w Polsce.
 
Właśnie na Facebooku czytałam :/ masakra...
Ja przed ciążą miałam takie C a teraz mam D :D kupiłam sobie jakiś miesiąc temu dwa takie ładne biustonosze i już sa powoli małe :(
 
Barbra ja kiedyś czwartek pomyliłam z wtorkiem hehe

Kubusiowa zalej sobie ok pół szklanki cukru ciepłą wodą to mniej więcej zobaczysz o co chodzi z glukozą :sorry:


Ja planuję iść jakoś w poniedziałek na krzywą, wy macie wyznaczone dni kiedy macie ją zrobić?

Ja wczoraj zauważyłam u siebie siarę, z małą dopiero po porodzie mi się pokazała, mam nadzieję, że to zwiastun mniejszych problemów przy karmieniu potem :sorry: Bóli piersi na początku nie miałam, dopiero ok 18 tygodnia mi się pojawiły, od kilku dni w ogóle nie bolą. Z córką bolały tylko na początku. Powiększyły się tylko o rozmiar, czyli tak samo jak wtedy, ale jeszcze jak się uprę w moje wielgaśne b wejdę :-D

Kkasia podczas pisania posta w prawym górnym rogu masz 3 kropki, tam masz "załącz obraz". Z tym że przed pisaniem wiadomości musisz otworzyć pełne okno edycji, tzn nacisnąć plusik w kółeczku w lewym dolnym rogu :tak:

Młoda mama może z tym ściskaniem sutków to chodziło o hartowanie po 38 tygodniu, jak już dziecko donoszone
 
Nailie ja nie mam wyznaczonej od wizyty i lekarza mam 3 tyg. Żeby zrobić a wtorek to taki jedyny dzień w którym może ktoś ze mną pojechać :)
Mówiła mi ze im szybciej zacznę tym mniej będę cierpiała później...
 
My po zakupach strasznie wieje w biedronce takie kolejki że zrezygnowałam i kupilam tylko koło domu sok do wody i czosnek jutro idąc do teściów zrobimy zakupy bo mamy POI drodze :)
Teraz na szykuje obiadek i poczekam na mojego mezusia chorowitka :)
 
reklama
Cześć dziewczyny ja też jestem z wami na bieżąco :-)

Ale ten tydzień kiepsko się zaczął i nie lepiej kończy, Bartuś miał od poniedziałku trzydniówkę codziennie po 40 stopni, noce przesypiał ładnie ale w ciągu dnia taki wymęczony i marudny, że ja ledwo chodziłam. Po 3 dniach gorączka przeszła ale za to Bartuś zmiana zachowania o 180 stopni, wszystko wymusza, jak czegoś nie dostanie to płacze jakby go bili, czekam tylko kiedy jakiś miły sąsiad na policje zadzwoni :-). Mam nadzieje, że to jakieś zęby mu idą i za jakiś czas zacznie zachowywać się tak wspaniale jak od urodzenia, bo jak nie to ja oszaleje :-)

Ja we wtorek mam wizytę u ginekolog i mówiła że da mi skierowanie na glukozę. Ja w pierwszej ciąży nic nie poczułam jak ją piłam a żadnej cytryny nie dawałam, ale to zależy od organizmu. Mam nadzieje że teraz tez tak dobrze pójdzie.

Co do piersi to w tej ciąży nic mi się nie zmieniły, a w poprzedniej dużo urosły i bardzo bolały.

Co do wyprawki to ja mam wszystko po Bartusiu :-) kupie tylko jakiś nowy komplecik do szpitala, kosmetyki, pampersy, butelki i takie tam duperele. Bardzo dużo zaoszczędzimy :-)

Miłego dnia wszystkim :-)
 
Do góry