reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Wysłałam mojego Pana do apteki i wiecie co?!?!?!? Nigdy nie słyszeli o takim produkcie [emoji85] o żadnym produkcie wykrywajacym wyciek płynu!!!!
Warszawa, nie żaden pipidówek
Ja się pytam, gdzie jest wiedza ??????

A bo oni nie wiedza ze to do tego służy Xd ogólnie żeby wykryć czy sączą się wody płodowe to trzeba zbadać pH ... i chodzi o zwykle paski do badania ph - nazywają się właśnie papierki lakmusowe. Ale ja tez ich nie znalazłam w aptece - z tym ze ja z mniejszej miejscowości Xd. Ale w hebe czy rosmanie spokojnie dostaniesz test na infekcje intymne- test pH (w podobnym opakowaniu jak test ciążowy i zazwyczaj gdzieś koło niego leży) są chyba z firmy - domowelaboratorium.
 
reklama
Dziewczyny a mam takie może głupie pytanie , ale mnie ciekawi .
Czy macie wystający pępek i czarną linię?
Bo wszędzie jak widzę kobiety w ciąży to mają albo właśnie takie pępki wystające albo widoczną linee negre a ja nic [emoji23][emoji23][emoji23]

Ja lekka linie poniżej pępka mam a pępek jeszcze mi nie wystaje Xd
 
Ooo ja tez z Warszawy! W którym szpitalu będziesz rodzic? ❤
Dzissiaaj okazało siee ze maam zdywordnieniee (odkleeniee siatkówki) 30 wizyta w. Poradnii laserowej ale pewnie cesarka wlaasnniee nie wiem. Poczatkowo myślałam o bielaanskim bo naajblizzej alee tam podobno jakk nie masz połóżnej wykupioneej to lipa. Teraz moja lekarka pracuje na Starynkiewicza ale onaa też mnie wkurza i niee wiem...
 
Ooo ja tez z Warszawy! W którym szpitalu będziesz rodzic? ❤
Madalińskiego a Ty?

Pępek zaczyna mi się wypłaszczać, mam delikatna kreskę nad brzuchem (pod brzuchem nie widzę 😜 ). Wypchnie się później.... Jak indykowi, gotowe do wyjścia z pieca 😉
Owłosienie u mnie się nie pojawia, ale niektóre kobiety tak mają
Na szczęście potem wszystko wraca do normy

No to skończyłam swoje złe samopoczucie, biegunka cisnać jednocześnie w miskę na kolanach 🙈🙈🙈🙈
Co za ból w macicy 😥 przy wymiotach... Na szczęście ustępuje ... Mam nadzieję że nie wywołać już tym porodu
 
Dzissiaaj okazało siee ze maam zdywordnieniee (odkleeniee siatkówki) 30 wizyta w. Poradnii laserowej ale pewnie cesarka wlaasnniee nie wiem. Poczatkowo myślałam o bielaanskim bo naajblizzej alee tam podobno jakk nie masz połóżnej wykupioneej to lipa. Teraz moja lekarka pracuje na Starynkiewicza ale onaa też mnie wkurza i niee wiem...
Lekarz prowadzący do porodu średnio ci potrzebny, więc nie musisz za nim wcale iść.... Zwłaszcza że i tak może go nie być w danym dniu na dyżurze.
Najbardziej pronaturalne porody są w Madalinskiego
Żelazna
I medicover Wilanów
Więc zakładam że i tam opieka położnych jest najlepsza
Jeżeli przed Tobą wizja cesarki, to musisz przeanalizować pod tym kątem szpitale.
Na żelaznej wspierają kobiety w porodach posladkowych i pomagają rodzić bliźnięta SN. Kobiety z Polski przyjeżdżają bo tu dostają zielone światło
Zespół z żelaznej rozwinął porody naturalne i atmosferę szacunku dla kobiety właśnie w Mediower i na Madalinskiego
 
reklama
Madalińskiego a Ty?

Pępek zaczyna mi się wypłaszczać, mam delikatna kreskę nad brzuchem (pod brzuchem nie widzę [emoji12] ). Wypchnie się później.... Jak indykowi, gotowe do wyjścia z pieca [emoji6]
Owłosienie u mnie się nie pojawia, ale niektóre kobiety tak mają
Na szczęście potem wszystko wraca do normy

No to skończyłam swoje złe samopoczucie, biegunka cisnać jednocześnie w miskę na kolanach [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]
Co za ból w macicy [emoji26] przy wymiotach... Na szczęście ustępuje ... Mam nadzieję że nie wywołać już tym porodu

Kochana a może po prostu się czymś zatrułaś ? Albo jakaś grypa żołądkowa ?
 
Do góry