reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Moja mała też była ułożona dowolnie, dokładniej poprzecznie ale myślę, że od kilku dni obróciła się główką do dołu bo już odczuwam ruchy takie typowo dzidziusiowe i stopki jeżdżą u góry po bokach :)
 
reklama
A z tą prywatny położną to też różnie może być, trzeba by poczytać opinie o konkretnej osobie. Różnym kobietom co innego pasuje jedna woli jak na porodówce się ją głaszcze i chwali kochanie jak pięknie rodzisz mimo iż nic nie postępuje a druga dziewczyna woli twardą babkę, która mówi teraz to potem to siądź wstań i tak ma być:D
 
czy ktoś z Was myśli o tym aby mieć przy porodzie prywatna polozna? Czy szpitale państwowe się na to godzą? Macie jakieś informacje na ten temat
Ja myślę o prywatnej położnej. Najpierw myślałam o porodzie prywatnym, ale najbliższy taki jest możliwy w Bielsku-białej więc mam kawałek. Jeszcze nie wybrałam szpitala, jak już obgadam z lekarka gdzie najlepiej rodzić to wtedy będę się dowiadywać odnośnie wykupienia prywatnej opieki położnej ☺️
 
Magda933 no imie piekne wybraliscie🥰
Ja mam totalny metlik. Nie mam za duzo pomysłów. Chodzi mi po głowie cos, ale zadne nie wywoluje uczucia, ze to to jak bylo u nas przy poprzednich imionach dla dzieci. Chcemy by bylo uniqersalne bo mieszkamy za granicą. By nie bylo typowo polskich znakow oraz jednoczesnie by brzmiało dobrze/podobalo nam się w formie oficjalnej. Moze Oskar, jeszcze Filip mi sie podoba, a z takich bardziej zagranicznych to Logan, Noah 🤔

Moj tez na prenatalnych w 20tc byl pupa do dolu, a od 24tc ale mysle ze juz wczensiej glowa w dol i od tej pory czuje go ciagle tak samo. Na górze po prawej stronie, na dole po lewej 🙈
Qruszon mi sie zdaje ze to nie jest zle jak ulozony glowkowo. Dlaczego cie to martwi? Zreszta na pewbo jeszcze sie przejreci kulka razy skoro ma dopiero 400gr to ma sporo miejsca do fikolkow ☺️☺️
Bo wyobrazilam sobie, ze jak glowkowo to może już za jakiś (krotki) czas będzie myslal wyjśc na świat przed terminem sporo.
Wiecie jak jest 😵‍💫 człowiek głupieje
 
Bo wyobrazilam sobie, ze jak glowkowo to może już za jakiś (krotki) czas będzie myslal wyjśc na świat przed terminem sporo.
Wiecie jak jest 😵‍💫 człowiek głupieje
Też miałam takie obawy, od 16 tc była główkowo 🙈 na ostatniej wizycie okazało się, że obecnie mała już ma główkę u góry, a wczoraj miała taki wieczór szaleństwa, że już nie mam pojęcia, jak jest ułożona 😅
 
Ja dziś po prenatalnych Kasia, mi tez 21tc i ułożenie główkowe. Już lekko zwariowałam, ze to za wczesniej😬🤭 i tysiąc myśli
Spokojnie! Dwa tygodnie później miałam kolejne USG (żeby sprawdzić torbielki) i już było ułożenie miednicowe :). Od kilku dni znowu jest inaczej (inaczej czuje ruchy). Panta rhei, jak to mówią 😁
 
Spokojnie! Dwa tygodnie później miałam kolejne USG (żeby sprawdzić torbielki) i już było ułożenie miednicowe :). Od kilku dni znowu jest inaczej (inaczej czuje ruchy). Panta rhei, jak to mówią 😁
To ja z kolei ciągle czuję w ten sam sposób ruchy także mój ciągle siedzi tak samo. Niby taki ruchliwy ale się leniu nie chce odwrócić 🙈
 
U mnie 25tc i do tej pory jak kopała to pęcherz obrywał a dzisiaj czuje od rana albo boki albo góra więc może tak zostanie, jest to o wiele bardziej komfortowe odczuwanie ruchów niż te skierowane w dół brzucha. Ja mam wizytę za tydzień ale super, że u was wszystko w porządku ;)
Ja tez 25, i wieczne kopniaki w pęcherz, ostatnio to chyba co 20 min chodziłam do łazienki bo tak był ciagle męczony 😂
 
Ja myślę o prywatnej położnej. Najpierw myślałam o porodzie prywatnym, ale najbliższy taki jest możliwy w Bielsku-białej więc mam kawałek. Jeszcze nie wybrałam szpitala, jak już obgadam z lekarka gdzie najlepiej rodzić to wtedy będę się dowiadywać odnośnie wykupienia prywatnej opieki położnej ☺️
Mi też wyskoczyło że bielsko biała prywatny szpital najbliżej a to dość spory kawałek odemnie ja z okolic Krapkowic, więc jak wczoraj szukałam w okolicy nic nie znalazłam, też mi przeszło przez myśl aby rodzic w prywatnym. Ale bardziej też myślę o prywatnej położnej, wiesz coś może czy szpital państwowy godzi się na prywatna polozna? Może jak jesteś z okolicy masz jakąś położna do polecenia?
 
reklama
Ja myślę o prywatnej położnej. Najpierw myślałam o porodzie prywatnym, ale najbliższy taki jest możliwy w Bielsku-białej więc mam kawałek. Jeszcze nie wybrałam szpitala, jak już obgadam z lekarka gdzie najlepiej rodzić to wtedy będę się dowiadywać odnośnie wykupienia prywatnej opieki położnej ☺️

Ja myślę o prywatnej położnej. Najpierw myślałam o porodzie prywatnym, ale najbliższy taki jest możliwy w Bielsku-białej więc mam kawałek. Jeszcze nie wybrałam szpitala, jak już obgadam z lekarka gdzie najlepiej rodzić to wtedy będę się dowiadywać odnośnie wykupienia prywatnej opieki położnej ☺️
 
Do góry