• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Mili to jej napisz jaki macie temat i że Ty nie dasz rady nic napisać i że się wcisnełaś do jakiejs grupy a ona sama musi sobie poradzić i tyle.

Papcia weź coś innego może jakieś pryszcze na dupsku bo jak będzie miał rozwolnienie to będzie tylko na kiblu siedział zamiast mi odpisać hehe

Agacina jak pracowałam dwa lata temu w fittnesie to Zumba nie była u nas jeszcze modna hehe, ale podoba mi się, sama bym poskakała;)
 
Ostatnia edycja:
Ewi nie ma sprawy wielkie ropniaste pryszcze na dupsku frrruuuuu już do niego lecą''

Dobra zmykam do wyra w końcu mam ema ze soba dzisiaj na noc i jak to mówi "sobota wieczór na rozweselenie kokota" w sumie zanim sie zbiore na działanie bedzie już sobota:P
 
Ewi- jestem tak na tą cała sytuacje zła ze nie mam ochoty do niej nawet pisać- czuje się jakby miala 8lat i trzeba było pilnować czy ma lekcje odrobione żeby chmurki w szkole nie dostać tylko serduszko jako 6. Niech sama do mnie napisze czy znam temat....a jak podejdzie do kolosa to może już wtedy walczyć o 3 bez pracy!!
 
Agacina jak pracowałam dwa lata temu w fittnesie to Zumba nie była u nas jeszcze modna hehe, ale podoba mi się, sama bym poskakała;)
Ja spotkalam sie z tym pojeciem w zeszlym roku, dosc nowe to jest. Probowalam z youtubem tanczyc, extra zmeczenie i wszystkie miesnie rozruszane :)

ale mam ochote na ruch, masakra. A teraz sie zasapie jak poodkurzam, tudziez rozbujam sie na kanapie zeby do lazienki isc. Ciaza jest jak kalectwo...
 
Mili to nic nie pisz. W sumie to jej powinno zależeć na tym żeby się dowiedzieć a nie Tobie zeby ją poinformować.

Mąż przygotowuje pokój do malowania. Zły coś klnie pod nosem bo musi najpierw brzegi z zielonej farby umyć żeby jutro różową nałożyć;) i sapie co chwile;)

Agacina ja od kwietnia, najpóźniej maja wracam na fittness bo tylko przestałam ćwiczyć w ciązy to mi cellulit wylazł i rozstępy mam, nie wspomnę że się upasłam jak świnia z własnej głupoty!
 
reklama
Bosa to pewnie z rana idzie do pracy,wraca wieczorem i idzie spac a w piatki miała szkołe rodzenia jesli dobrze pamietam...

No ja tez zmykam spac,jutro troszke ''pracy'' przy psie mnie czeka a w niedziele wystawa wiec pojawie sie pewnie dopiero pod wieczor.
Spokojnej nocy i miłego weekendu jakby co .paaaaaaaaaa
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry