Milutek23
BLIŹNIAKI- szczescia dwa
Włąsnie dostalam wiadomosc od laski z mojej grupy i tu cytuje fragment:"...podzielił nas na 1 gr.- 4 os., 2 gr. po 3 os, no i 1 gr. 2 os. to ty i Aga zrobiła tak bo ani ty ani Aga na zajęcia nie chodzicie wiec sama rozumiesz? nikt za nikogo roboty nie będzie robił im dalej tym trudniej o współprac"...no nie moze byc człowiek spokojny- tacy sa teraz ludzie!!!!!!nikt sie nad nikim nie lituje.....
Olus- to miłego weekendu i udanej zabawy w niedziele
Olus- to miłego weekendu i udanej zabawy w niedziele
odebrałam od niej synka i całe popołudnie byłam nim zajęta.Nieźle dzisiaj dawał popalić. Nie chodzi do przedszkola, to tylko myśli, co tu spsocić:-)
ja mam przynajmniej jedną zaufaną koleżankę, na którą wiem, że mogę liczyć, a jak przychodzi do jakiejś pracy w grupach, to zawsze dzielimy się po połowie. Reszta, to szkoda gadać. Każdy patrzy tylko żeby ci nogę podłożyć żebyś walnęła betami jak długa