ola.80
Fanka BB :)
Witam sie przy sniadanku
U mnie tez pogoda pod psem
najpierw był deszcz a teraz snieg i jest mgliscie i wogole feee
Milus oj ten bol biodra to i mnie dzis obudził,juz nie wiem jak spac bo od lezenia na lewym boku to nawet bark mnie boli,na szczescie u mnie przechodzi jak wstane
Pastela tylko spokojnie z tym sprzataniem bo goscie i tak nabrudza
miłego wieczorka
Scarletka przemeblowanko pod katem dzidzi? powodzenia
Ja dzis wiekszosc dnia siedze sama w domku bo M przygotowuje wystawe takze czasem do Was zajrze
Miłego dzionka.
U mnie tez pogoda pod psem
Milus oj ten bol biodra to i mnie dzis obudził,juz nie wiem jak spac bo od lezenia na lewym boku to nawet bark mnie boli,na szczescie u mnie przechodzi jak wstane
Pastela tylko spokojnie z tym sprzataniem bo goscie i tak nabrudza
Scarletka przemeblowanko pod katem dzidzi? powodzenia
Ja dzis wiekszosc dnia siedze sama w domku bo M przygotowuje wystawe takze czasem do Was zajrze
Miłego dzionka.
na dodatek cała popuchnieta jestem jak balon niewyspana itp....itd....
ja do nich na 100% sie nie kwalifikuje