Ewe1985
Mama Emilki :)
milutku gratuluje wody oraz zalatwienia wszelkich formalonosci z budowa domu ;-) trzymaj sie dzielnie do 24.01 a potem w szpitalu jestes juz bezpieczna i kawaleczek pizzy prosze;-) ja dzis bedac na uczleni wracalam kolo KFC i na mysl o longerze dostalam slinotoku i musialam wejsc i zjesc
- chyba...bo mi bynajmniej po tym mija