malinaa
Fanka BB :)
Pinka w końcu zostawiłam termin wyznaczony wg pierwszego gina na początkowym usg i już! Teraz jak wiem, że Jasio już jest spory i zdrowy, to mogę urodzić w każdej chwili, już termin mnie nie interesuje zupełnie
A dzięki temu zapatuleniu w nocy, ból szyi minął 
Rudzik bierz nospę, magnez i nie daj się skurczom!!
Magdzior a mi koleżanka kanałowe zrobiła, a nie chciała wyrywać, bo nie wiadomo, czy nie będzie krwotoku i jak się będzie goiło (czasem antybiotyk niezbędny) Co lekarz to inna praktyka
Aga może to było kolejne dziecko i dlatego tak szybko poszło
Mila to musiałaś być naprawdę padnięta już, że nie czułaś fikołków
I super wieści!!!!!!! Gratulacje!!!!!!! Przeogromne, bo to głównie Twoja zasługa i możesz być z siebie mega dumna
Ale nie kumam jednego - jak można nie dostać herbaty w szpitalu?????? A co??
Koncia strzeszczaj się lepiej z tą szkołą, bo zaraz zalegniesz w domu jak ja
Z trzykilowcem pod serduchem już naprawdę ciężko się chodzi 
Olka biedaku lepiej Ci już?? Daruj sobie dzisiaj już te mieszanki, chociaż wiem, że na noc wszystko najlepiej smakuje
Harszka gratuluję zakupu bryki dla dzidzi!!!! A co z autkiem?? Chcieliście kupić, ale może gdzieś nie doczytałam, czy kupiliście w końcu, czy nie?? A jak mogę Ci coś doradzić w kwestii postów, to ja zawsze przed kliknięciem wyślij całość zaznaczam i robię kopiuj, bo jak zniknie, to szybko mogę wkleić jeszcze raz i spróbować znowu
Marcia co tam zgaga - można przeżyć, ale nie zjeść pierożków????? Mi braciszek podrzucił pizzę samorobną od mamy mmmmmmmmmm ale już powoli zaczyna palić
A skąd taki druczek masz?? Karta ciąży nie wystarczy?? (zerknę na papierologię, bo widziałam, że tam odpisywałaś) Musiałabym pójść do mojego pierwszego gina-kretina grrrr..
Mamii zaszalałaś z tą ilością fotek - to ile taka sesja trwa?? Hesusie co to za kwoty?? To jest chore - składek płacimy od ch... za przeproszeniem, a g... z tego mamy.. Ale się fqrzyłam!!
Paticzku też uważaj na siebie, co Cię nie rozłoży :* W naszej grupie na szkole rodzenia 3 laski mają grypę, normalnie pomór szok!!
Tulipku ja czytam każde słowo z otwartą buzią!! Powaliła mnie ta szpitalna "dieta" hahahahahaha
Trzebiska u nas zakaz opłacania "swojej" położnej i już, po prostu nie wpuszczą
więc jestem skazana na "pozytywną" zmianę położnych 
Ewe u mnie też nie ma niestety drugiego tysiaka z UM :/ ale orientuj się, może u Ciebie będzie
Papcia Ty chomiku jeden!! Ale się uśmiałam z tego jedzenia pod łóżkiem hahahahaha
Niezła jesteś 
Umarłam z tej historii łóżkowej - jesteś the best!!!!!!!
Apropos szpitalnego żarcia, to w naszym szpitalu zlikwidowali kuchnie i się wszyscy śmieją, że zamawiają catering pacjentom, tylko że w rzeczywistości umowę mają podpisaną z jakąś kuchnią w Sopocie (60-70km) i to "jadło" jedzie sobie do naszego szpitala w zwykłych garach i w rezultacie pacjenci dostają zimne - super!!
Rudzik bierz nospę, magnez i nie daj się skurczom!!
Magdzior a mi koleżanka kanałowe zrobiła, a nie chciała wyrywać, bo nie wiadomo, czy nie będzie krwotoku i jak się będzie goiło (czasem antybiotyk niezbędny) Co lekarz to inna praktyka
Aga może to było kolejne dziecko i dlatego tak szybko poszło
Mila to musiałaś być naprawdę padnięta już, że nie czułaś fikołków
Koncia strzeszczaj się lepiej z tą szkołą, bo zaraz zalegniesz w domu jak ja
Olka biedaku lepiej Ci już?? Daruj sobie dzisiaj już te mieszanki, chociaż wiem, że na noc wszystko najlepiej smakuje
Harszka gratuluję zakupu bryki dla dzidzi!!!! A co z autkiem?? Chcieliście kupić, ale może gdzieś nie doczytałam, czy kupiliście w końcu, czy nie?? A jak mogę Ci coś doradzić w kwestii postów, to ja zawsze przed kliknięciem wyślij całość zaznaczam i robię kopiuj, bo jak zniknie, to szybko mogę wkleić jeszcze raz i spróbować znowu
Marcia co tam zgaga - można przeżyć, ale nie zjeść pierożków????? Mi braciszek podrzucił pizzę samorobną od mamy mmmmmmmmmm ale już powoli zaczyna palić
A skąd taki druczek masz?? Karta ciąży nie wystarczy?? (zerknę na papierologię, bo widziałam, że tam odpisywałaś) Musiałabym pójść do mojego pierwszego gina-kretina grrrr..
Mamii zaszalałaś z tą ilością fotek - to ile taka sesja trwa?? Hesusie co to za kwoty?? To jest chore - składek płacimy od ch... za przeproszeniem, a g... z tego mamy.. Ale się fqrzyłam!!
Paticzku też uważaj na siebie, co Cię nie rozłoży :* W naszej grupie na szkole rodzenia 3 laski mają grypę, normalnie pomór szok!!
Tulipku ja czytam każde słowo z otwartą buzią!! Powaliła mnie ta szpitalna "dieta" hahahahahaha
Trzebiska u nas zakaz opłacania "swojej" położnej i już, po prostu nie wpuszczą
Ewe u mnie też nie ma niestety drugiego tysiaka z UM :/ ale orientuj się, może u Ciebie będzie
Papcia Ty chomiku jeden!! Ale się uśmiałam z tego jedzenia pod łóżkiem hahahahaha
Umarłam z tej historii łóżkowej - jesteś the best!!!!!!!
Apropos szpitalnego żarcia, to w naszym szpitalu zlikwidowali kuchnie i się wszyscy śmieją, że zamawiają catering pacjentom, tylko że w rzeczywistości umowę mają podpisaną z jakąś kuchnią w Sopocie (60-70km) i to "jadło" jedzie sobie do naszego szpitala w zwykłych garach i w rezultacie pacjenci dostają zimne - super!!

