papcia
Mamunia Lenuśki
Malina pod wyrkiem mam ciasteczka maślane cole banana landrynki a przed sobą lody bo em juz poszedł
właśnie napisał mi smsa że odrazu lepiej wyglądam i humor mi dopisuje echhh szkoda tylko że w środku dołek siedzi
no nic sama zostałam biore pod pache swoje wiadro lodów i ide do wyrka ciekawe czy śniadanie któraś ze mną zje ?
właśnie napisał mi smsa że odrazu lepiej wyglądam i humor mi dopisuje echhh szkoda tylko że w środku dołek siedzi
no nic sama zostałam biore pod pache swoje wiadro lodów i ide do wyrka ciekawe czy śniadanie któraś ze mną zje ?
Ostatnia edycja:



ja własnie sernik na zimno skończyłam.........
