reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dieta to wyzwanie ale nie musi każdej mocno dotknąć! Trzeba pamietać o miarze i tyle. Ja jestem alergiczką i moj P też z tego więc moja starsza córa reagowała na wiele rzeczy np na jabłka i koper włoski :baffled:... a ja tego sobie nie żałowałam . Sktki takie że mała nie była w stanie w 2 miesiącu ueżeć na pleckach bo miała takie wypryski że wiła się jak piskorz.:no: Więc teraz uważam chyba bardziej ale nie przeginam w żadną stronę.... a pamietam jak zjadłam w 3 miesiącu jej życia zupę szczawiową to rzygała dalej niż widziała:baffled:. Ale nie które mamusie mają szczeście i nie mszą sobie teraz tak odmawiać! Kwestia prób i błedów pewnie czasami! SMACZNEGO!:tak:
 
reklama
Mrozik dzięki za opowieść :) Zastanawiam się tylko w jaki sposób mi zaczną wywoływanie :tak:

Trzymam kciuki za wizytę :) Powiedz z pierwszym synkiem miałaś wywoływane?

:tak:

Ccarolinie mialam wywolanie tez, bo mlody byl 5 dni po terminie. Pojechalam do szpitala i tam podlaczyli mi petocin (oksytocyna chyba po polsku) i wlozyli mi cervadil, na zmiekczenie szyjki. A potem czekanie, az sie cos ruszy. Jak juz jest jakies rozwarcie to wtedy przebijaja pecherz, jesli sam nie peknie.

Wizyta poszla swietnie, rozwarcie na 1cm+ , tetno malej super. Wiec teraz odliczam czas do piatku, pewnie mi sie bedzie ciagnelo jakby to dwa miesiace byly.

Co do diety to mi sie wydaje ze od poczatku nie ma co jej tak zaostrzac, a dopiero jak sie okaze ze maluszek czegos nie toleruje lub ma kolki.
 
Ja juz po wizycie u gina, ujście szyjki zamkniete, ale na szczęscie jest zmiękczona więc przynajmniej tyle<uff>
jednakże powiedziala, że w tym tygodniu raczej nie urodze wiec nic z tego. Pozostaje mi tylko czekać... a to czekanie teraz cholernie sie dłużyyyyyyyyy
 
mrozik a czy pierwsze dziecko tez bez meza rodzials? fajny ten Twoj porod, taki szybki :)
 
Ostatnia edycja:
ionka ja daje Hankokowi infacol od 2 tygodnia. Pediatra powiedziała zeby sie nie sugerowac tym co na ulotce bo mozna wczesniej dawac- to sie nie wchania.

MoniSkaBe te krople maja taki sam skład jak espumisan, infacol, bobotic i inne na kolkę :-D U nas kobity jezdza po to do niemiec i staja na rzesach bo niby takie super a to tez jest simeticon. Róznica jest tylko w ilosci na ml ale bardzo porównywalnie ma bobotic. Espumisan i infacol maja o 1/3 mniej w ml.

Ja ubieram Hankoka w pajace bo to bardzo wygodne. Czasami zakładam body+spodnie dresowe. A w domu mam 24 stopnie ale czas na obnizenie temperatury :tak:

Co do herbatki koperkowej to i pediatra, połozna z przychodni i połozne i lekarze w szpitalu powiedzieli ze to pic na wode i nie ma sensu tego podawać. I badz tu mądry :baffled:
 
orientuje się któraś czy to prawda jak dziecku dałam swoje nazwisko to pozbyłam w jakimś stopniu praw do niego ojca dziecka??:confused::baffled:
 
Cześć marcówki:-)

Chyba nikt (a już na pewno nie ja) się nie spodziewał, że tak szybko urodzę.
No, ale Kubek jest już z nami, dziś właśnie wyszłam ze szpitala, a mały słodko śpi w łóżeczku:-)
Może jak będę mieć więcej czasu, to opiszę swoje przeżycia, chociaż nie było to bardzo ciekawe chyba...

To Kubol:
 
reklama
Do góry