reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Dziewczynki kochane bardzo Wam dziękujemy za życzonka.

myszowata i kejcik Buzioleeeeee dla Franusiów!:-)

nesiaa nio Marcel świętuje dziś z dwoma Franciszkami! :tak:

Polka Dziewczyny trafnie oddały to co ja myślę o Tobie. Wiele ciepełka od Ciebie bije i duży optymizm. Wszystkiego dobrego dla taty. [*] dla mamy.

marela Daj koniecznie znać jak sanki i huśtawka. A jaki fotelik kupiłaś?

My nockę mieliśmy ciężką tzn. moje dziecie obudziło się o 1:30 na karmienie i postanowił nie spać przez 1,5h:no: później od 6 zaczął stękać a o 7 definitywna pobudka:eek: no ale poszedł spać o 18:20. Dlatego dziś właśnie drzemie, po 19 będzie kąpiel i do spania. Miejmy nadzieję że nocka będzie lepsza.
 
kejcik buziole dla Franka *)

polka dzielna babka z Ciebie, to dobrze że tatko ma się lepiej. a to co dziewczyny napisały o popieram w 100 %.

moje dziecko ma dziś bunt jedzeniowy. tak mało dziś je mam nadzieję że nie na chorobę tylko dlatego że taki ma dzień.
 
Mag- ło matko ile Wy juz tych zębów macie, pełną szczękę!!! :-D



wiecie, moja waży jakieś 7100 :-( i to dopiero dramat, bo na dodatek mało mi je. więc jak czytam, że jakies młodsze dziecko waży więcej... ale z drugiej strony, zadowolona jest, zdrowa, rozwija się dobrze (odpukać!!) wiec co ja mam zrobic, żeby ja podtuczyć?? chyba taka już jej uroda, że będzie kruszynka.

ionka wylazły mu zębole nawet nie wiem kiedy:-D

a małą się nie martw, mam znajomych, których 10-miesieczne dziecko wazy 8kg - (aktualnie jest na jakiejś Humanie i dostaje jakies spejalistyczne mieszanki)
może Oleńka jest po prostu drobna i już:-D

mój Klusek wazy za to 9600 i ręce mi już odpadają, jak go wnoszę na 4 piętro:eek::eek::eek:
 
Witam Was:)
a moja mała jak sie urodziła to ważyła 3780 g i miała 57 cm, a teraz wcale dużo nie waży 7 kg ale za to dśc długa jest ma 75 cm :) NIe wiem czy uznajecie chodzenie do lumpeksu, ale ja uwielbiam!!! Dziś dostałam śliczne nowiutkie 3 sukienusie za 24 zł, ale to jeszcze nic! Moja mam przywiozła Pauli śliczną wyjściową sukienkę za którą dała 1 zł. Po weekendzie wstawię zdjęcie bo jedziemy na 50 urodziny teściowej to ją wystroję:D:D:D
Polka
[*] dla mamusi, która gdzieś tam czuwa...
 
Noo superowo:) to jest uzależniające nieźle, bo ja mozna kupić super koszulkę za 2-3 zł, to potem taka za 10 wydaje się droga hehehe:D
hej dziewczyny , która mi powie jak wstawić ten suwaczek z ząbkami? bo cały czas mi wyskakuje że nieprawidłowy plik hmm:\
 
Ostatnia edycja:
reklama
ionka wylazły mu zębole nawet nie wiem kiedy:-D

a małą się nie martw, mam znajomych, których 10-miesieczne dziecko wazy 8kg - (aktualnie jest na jakiejś Humanie i dostaje jakies spejalistyczne mieszanki)
może Oleńka jest po prostu drobna i już:-D

mój Klusek wazy za to 9600 i ręce mi już odpadają, jak go wnoszę na 4 piętro:eek::eek::eek:

Ja znam dziewczynkę co ma 14 m-cy i waży uwaga..... całe 8,5kg mój Marcel już ją wyprzedził. Dziewuszka jest zdrowa, wyniki badań ma w normie ale że niejadkiem jest to fakt. No i wiadomo mama ciągle się martwi.

Frotka Marcel zasnął o 19:30 bo on tak nauczony już od dłuższego czasu. Zazwyczaj jest wsio ok i budzi się raz na mleko no a potem wiadomo ok. 7 mama wstawaj! Wczoraj zasnął godzinę wcześniej niż zazwyczaj no i cudawianki były w nocy:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry