reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć dziewczyny :happy:

Ucitielka, Yra, Nesiaa, Myszowata, Ajentka buziaki dla Waszych pociech!

Madziu cieszę się, że już wkrótce będziecie po operacji.

Polka trzymam kciuki za Oliwię. Wszystko będzie dobrze! I trzymaj się w tym trudnym rocznicowym dniu!

Szymcio ostatnio też tylko na podłodze, wprawdzie nic nie gryzie, bo nie ma czym :-p, ale upodobał sobie wyłącznik od komputera i próbuje mi wyłączyć:laugh2: i zabiera się za otwieranie najniższej szuflady w meblach. Poza tym chętnie wykudliłby naszą psinkę, gdybym go nie powstrzymywała i tu mam obawy, bo sunia nie jest zachwycona. Urwis się z niego robi :sorry:
W nocy też się "zepsuł', do niedawna super spał do rana, a teraz ciągle się wierci. Ale o tym już pisałam. Także dzisiaj nie jestem wyspana.

Trzymajcie się!
 
reklama
kajcik buźka dla Franusia:-) A no i używaliśmy tych woreczków, nam pediatra mówiła (o ile dobrze pamiętam), że max 2h dziecko może mieć ten woreczek, więc raczej nie zakładaj go na noc, a no i mówiła też, żeby kupić kilka tych woreczków bo zwykle nie udaje się go poprawnie założyć za pierwszym razem, więc kupiłam 3, ale jakoś się udało za pierwszym razem
 
Witajcie:) Gratki i buziaczki dla wszystkich solenizantów!!!Madzia to juz blizej jak dalej operacja Bartusia, dobrze że wkońcu jest termin.Polka Twoja córeczka napewno jest dzielna po mamusi:)Dziewczyny będzie dobrze. Zbliża sie 1 listopada, juz jestem zawieszona, zamyslona i bez chęci do czegokolwiek.Przejmujące święto:( zwłaszcza od 2 lat kiedy to zginął mój braciszek.
Moja złocieńka spi, Marudna od wczoraj i paluszek do buzi wpycha, chyba kolejne ząbki będą.Zrobiłam porządek w jej ciuchach, muszę bodziaków dokupić z krótkim rękawem,takich pod bluzeczki. Niby wszystko ma a jednak:)Milenka waży 8800 , tak akurat:)
Patrzę przez okno na skąpany w słońcu świat i juz tęsknię za latem i sandałami:(
 
tato odebrany w niezłej formie :) uśmiech na twarzy nawet się pojawił :) kocham go nad życie wiecie!!! Moi rodzice byli największym skarbem jaki dostałam od życia. Muszę dbać o ten drugi skarb teraz żeby go za szybko nie stracić!!! Byliśmy razem na cmentarzu i dziś było lepiej niż rok temu. Siostra się trzymała jak nigdy!!! Choć łezka w oku kręci się do tej pory...↲Franus też był :) popiszczał z radością :) kochane mam te dzieci...
 
tato odebrany w niezłej formie :) uśmiech na twarzy nawet się pojawił :) kocham go nad życie wiecie!!! Moi rodzice byli największym skarbem jaki dostałam od życia. Muszę dbać o ten drugi skarb teraz żeby go za szybko nie stracić!!! Byliśmy razem na cmentarzu i dziś było lepiej niż rok temu. Siostra się trzymała jak nigdy!!! Choć łezka w oku kręci się do tej pory...↲Franus też był :) popiszczał z radością :) kochane mam te dzieci...

To sie ciesze ze z tatusiem jest lepiej:)
No naprawde super byc mamą,mam nadzieje ze Bartus doceni ze ma taka Kochana mame:)
 
pięknie polka, ty jesteś taka dzielna kobietka, pełno optymizmu z ciebie bije, pełno radości, mimo przeciwności losu, naprawdę jesteś cudowną mamą, córką. bardzo dobrym człowiekiem jesteś.
 
Polka super, ze z tata lepiej!! Trzymajcie sie Wszyscy dzielnie!
Kejcik buziaki dla Franusia!!!
Myle sie??czy wszyscy dzisiejsi solenizanci to Franciszki??:)

A jednak sie myle:) Zapomnialam o Marcelku!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mag- ło matko ile Wy juz tych zębów macie, pełną szczękę!!! :-D

Polka- trzymaj sie kochana :-)

wiecie, moja waży jakieś 7100 :-( i to dopiero dramat, bo na dodatek mało mi je. więc jak czytam, że jakies młodsze dziecko waży więcej... ale z drugiej strony, zadowolona jest, zdrowa, rozwija się dobrze (odpukać!!) wiec co ja mam zrobic, żeby ja podtuczyć?? chyba taka już jej uroda, że będzie kruszynka.
 
Do góry