Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.

później od 6 zaczął stękać a o 7 definitywna pobudka
no ale poszedł spać o 18:20. Dlatego dziś właśnie drzemie, po 19 będzie kąpiel i do spania. Miejmy nadzieję że nocka będzie lepsza.Mag- ło matko ile Wy juz tych zębów macie, pełną szczękę!!!
wiecie, moja waży jakieś 7100 :-( i to dopiero dramat, bo na dodatek mało mi je. więc jak czytam, że jakies młodsze dziecko waży więcej... ale z drugiej strony, zadowolona jest, zdrowa, rozwija się dobrze (odpukać!!) wiec co ja mam zrobic, żeby ja podtuczyć?? chyba taka już jej uroda, że będzie kruszynka.





ionka wylazły mu zębole nawet nie wiem kiedy
a małą się nie martw, mam znajomych, których 10-miesieczne dziecko wazy 8kg - (aktualnie jest na jakiejś Humanie i dostaje jakies spejalistyczne mieszanki)
może Oleńka jest po prostu drobna i już
mój Klusek wazy za to 9600 i ręce mi już odpadają, jak go wnoszę na 4 piętro![]()
