reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja to byłam dopiero gigant jak miałam robiony bilans na 2 lata to mierzyłam uwaga! całe 86 cm i ważyłam 10 kg to dopiero hardcore:p hehe podobno nic nie jadłam tylko non stop chodziłam z butelką herbaty .
ajentka83 wszystkiego najlepszego dla Marcelka:*:*:*
 
reklama
Ja to byłam dopiero gigant jak miałam robiony bilans na 2 lata to mierzyłam uwaga! całe 86 cm i ważyłam 10 kg to dopiero hardcore:p hehe podobno nic nie jadłam tylko non stop chodziłam z butelką herbaty .
ajentka83 wszystkiego najlepszego dla Marcelka:*:*:*

no widzisz to teraz masz odpowiedź po kim córunia drobna. No i bardzo dobrze, będzie śliczną filigranową dziewuszką.:tak:

Dziękujemy.:*:*:*
 
Moja tez waga nie grzeszy:) A i tez zasypia tak wczesnie od urodzenia:) czasem chcialabym zeby posiedziala dluzej i dluzej pospala ale to nierealne, bo ona o 19.30 juz jest padnieta.
 
Witajcie mamuśki

U nas dzisiaj ciezki dzien, mialam mega migrene chyba to byla migrena, bo bolalo mnie pol glowy ze wstac z lozka nie moglam.

mamy pierwszego ząbka !! :)

A dziewuchy jak ubieracie swoje dzieci na taka pogode bo od kilku dni juz po poludniu jest tak zimno ze moj maly ma lodowate raczki ? myslicie ze juz czas na kombinezon ??
 
Witajcie kochane
Do pisania podchodzę dzis drugi raz, ale co chwilę ktoś mi przerywa. Wiec tak u nas ok. okulista powiedział, ze żadnej wady nie ma. No i mała wczoraj dostała temp. 38,2 niewiadomo skąd, pewnie drugi zabek sie szykuje. A poza tym to jutro mam ogolnopolski konkurs tańca, wiec harówka na całego. Tylko na karmienie Lili przyjadę bo ona nie uznaje butelki, tylko cycuś. A poza tym:
Myszowata, kejcik, yra- STO LAT dla chłopców! Ajentka Specjalne życzonka dla zięcia:) nesiaa buziaki dla Olenki!
polusia ja kiedys organizowałam zawody modeli latajacych tylko dla dzieci i robionych ze styropianu. Powiem Ci, że tyle fascynacji w tych dzieciakach było, a dorosli to jeszcze lepiej sie bawili. U nas odbywało się to na politechnice gdzie jest wydział lotniczy.
Marciaa zdrówka dla Was!
Ionka waga u dziecka nie jest najwazniejsza. A twoja Ol wyglada bardzo dobrze. Moja Pola jak miała roczek to wazyła 8600, a jak 2 latka to ledwo 10 kg. Teraz jest szpryca i laska, a apetyt to ma.
Polka jesteś super kobitka i wspaniała matka. Twoja mama
[*] i kochany tatko są z Ciebie dumni. Buziaki!

Aha ponieważ jutro mogę nie zajrzeć to :

KOCHANE MAMY NAUCZYCIELKI ŻYCZĘ WAM Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA DUŻO MĄDRYCH WYCHOWANKÓW, ZADOWOLENIA Z PRACY I PODWYŻEK, PODWYŻEK PODWYŻEK!!!!
 
naughty&happy - można się wkurzyć jak takie problemy robią w prychodni, u nas na szczęście nie było problemu jak zależało mi np. na porannej wizycie a akurat wtedy nie było naszej lekarki:-)



mag007 ale szaleje Twoje dziecię z ząbkami:-) Ja aż boję się pomyśleć jak moje szczęście ściśnie pierś 6 zębami:szok: Przy dwóch nieźle boli:szok:

Krecik77 jak ja "łapałam" małej mocz to za pierwszym razem wyszły złe wyniki bo umyłam ją przed podklejeniem tylko chusteczką mokrą i wyszły bakterie. Potem już umyłam wodą z mydełkiem, wytarłam jednorazowym ręcznikiem i było ok:-)

polka84 zdrówka dla Twojego Taty:-)

Mój skarb już śpi od godzinki:-) to mam troszkę wolnego.
Jutro mija 7 miesięcy od porodu:-) Ale ten czas leci, aż trudno uwierzyć:-)
 
Wszystkim solenizantom dzisiejszym 100 latek:*:*:*:*

Kejcik77 moj Gabek przez 5 tygodni przytyl tylko 200 garm i dzis pobierali nam krew UWAGA z głowy:(:( ja ryczalam jak bóbr i i ona też ale raczejz tego ze trzymana miala głwoek niz z bolu ale wygladalo okropnie- taruma!! co do moczu to jeszcze nie zlapalam a męcze sie juz 3 dzien z nim:/

ja dzis tez bylam na lumku i polubilam gmeranie w ciuchach..do tej pory omijałam szerokimm lukiem a teraz..hmmmm grzech ominąc lumpeks:) i obkupilam dzis siebie-wkoncu cos dla siebie a nie dla córki...SUPER od razu humor sie poprawia:)hehe no fakt 1 sweterk kupilam jej:)
 
witajcie wieczorkiem :)
moje dziecko też nie waży dużo bo 6900 na dzień dzisiejszy wg mojej wagi ale zobaczymy ile w przychodni gdzie idziemy we wtorek.
Julka była dziś na balecie i taką jakąś skwaszoną minę miała nie wiem dlaczego. chodzi już 3 rok więc napewno to nie problemy z tańcem, chyba z koleżankami bo same nowe były.
Pola zjadła teraz na noc 210 kaszki i śpi, my chodzimy spać o 20 bo wcześniej on jeszcze urzęduje i na spanie nie bardzo ma czas :) ale za to śpi bez przerw do 7 rano.
mój M ma dziś w nocy przyjechać tylko na jeden dzień potem od piątku te nieszczęsne zawody.
e-kord czy ty tańczysz?
 
witajcie wieczorkiem :)
moje dziecko też nie waży dużo bo 6900 na dzień dzisiejszy wg mojej wagi ale zobaczymy ile w przychodni gdzie idziemy we wtorek.
Julka była dziś na balecie i taką jakąś skwaszoną minę miała nie wiem dlaczego. chodzi już 3 rok więc napewno to nie problemy z tańcem, chyba z koleżankami bo same nowe były.
Pola zjadła teraz na noc 210 kaszki i śpi, my chodzimy spać o 20 bo wcześniej on jeszcze urzęduje i na spanie nie bardzo ma czas :) ale za to śpi bez przerw do 7 rano.
mój M ma dziś w nocy przyjechać tylko na jeden dzień potem od piątku te nieszczęsne zawody.
e-kord czy ty tańczysz?
Polusiu nie, bo ja organizuję w mojej pracy imprezy dla dzieci i młodzieży i jutro mam coroczny festiwal zespołów artystycznych. A tańczyłam przez...15 lat w zespołach folklorystycznych i dodam, że wyssałam to z mlekiem matki;)
 
reklama
dronka ja pobieram Poli siuśki co miesiąc i nie zakładam woreczków. biorę małą do łazienki nad zlew, rozbieram ją puszczam wodę z kranu ciepłą moczę stopki a pod pupkę podkładam zwykły pojemnik na mocz i łapię jak mała sika:) o wiele szybciej i bez stresu , spróbuj :)

e-kord to uzdolniona bestia :)
 
Do góry