reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

cześć dziewczyny :)

moje dziecie obudziło się o 5,30 zjadło i nadal śpi, wprowadzenie planu nie reagowania o 1 w nocy się jak obudzi skutkuje, mały po chwili zasypia dalej, czyli głodny nie jest.

mi się dziś śniło że pani pielęgniarka powiedziała że będziemy mieli córeczkę - zobaczymy czy mój sen się sprawdzi :)
 
reklama
Hej :) ale naskrobałyście, wczoraj do 13 nie miałam prądu :/ Później komputer nie działał, także nie miałam jak zaglądać :)

U nas nocka super, jedna pobudka. Natalka dostała chrypki, nie wiem czy iść z nią do lekarza, czy przeczekać, po za tym innych objawów brak.

Miłego Dnia.
 
Ja uczyłąm młodego poprzez dawanie smoka, jak się przebudzał. Spał dalej.

Hehe, widzę, że też marzysz o córeczce :) Ja o fasolince mówię ona. Może i się sprawdzi, przy Tymonie mówiliśmy ON i jest on, łobuz. Nauczył się mamać i ciągle tylko mamamamama, ech :)

Wczoraj jak zobaczyłam onom na USG to taka szczęśliwa od razu się zrobiłam. Znowu noszę szczęscia kawałek w sobie :)
 
Dziekuje dziwczynki !! wiec dzisiaj wytargam kombinezon.

A co do plci dziecka to moj znajomy tez bedzie mial dziecko i powiedzial ze chce " Zeby byl zdrowy " hehe zeby syn byl drowy a plec niewazna hehehe.


Dziekujemy za gratki z okazji zabka, dobrze znieslismy przebijanie sie :)



Ja juz wysprzatalam chalupke i ide wieszac pranie a potem na spacerek :) Buziaki i milego dnia
 
Witajcie!

kasia buziaki dla Kingi!!!

My tez od 5.30 na nogach, jak codziennie zreszta, ale juz potrafie go jeszcze ululac na conajmniej godzinke, do 7. Pogoda nam sie juz psuje powoli, coraz zimniej, ale pewnie nie bedzie nawet w przyblizeniu to co jest w PL. Juz sobie nawet nie wyobrazam jak bym przezyla polska zime, to juz 6 lat, odkad bylam w PL zima....Tu juz wszystko swiateczne sie zaczyna robic, az niedobrze. Nie lubie tej komercji...

Cieplego Dnia!
 
caroline- ja bym poszla, moj tez mial chrypke i dostał Bactrim- na bazie antybiotyku Pojawily mu sie plesniawki i myslalam ze od nich ma zmieniony głos a okazało sie ze gardlo przekrwione bylo. Pozatym ani goraczki ani marudzenia nawet ładnie jadł - 3 dni i zdrowy . A gdyby nie to ze był termin szczepienia to nie wiem czy bym poszła.

Ja koncze kawke, zaczelam sprzatac a ten lobuziak pospal 20 min ;) Zjemy kaszke i chyba pojdziemy pochodzic po swierzym powietrzu ;) poki mamy sloneczko ;) bo w tamtym roku na dzien nauczyciela spadl olbrzymi snieg ;))

marti , kasia- wszystkiego naj dla waszych skarbów ;)
no i oczywiscie - wszystkiego naj naj dla nas mamy nauczycielki ;)
 
reklama
witajcie
jakos mi czasu brak na forum. Mały się zrobił abosrbujący wszystko go interesuje na maxa. Nie moze usiedziec na miejscu. aktualnie patrzy na rozpalony kominek juz 20 minute i mam czas uf :)
u nas idzie drugi zab znowu nocka na maxa srednia a tak to ok.
no nic milego dnia :)
 
Do góry