reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Rudzia, ja mialam problemy ze skórą w pierwszej ciąży. Najlepszym sposobem na przesuszanie skóry jest picie olbrzymiej ilości wody:tak:Teraz tworzy nam się łożysko i organizm potrzebuje do tego mnóstwa wilgoci! Musisz nawilżac się od środka, zeby dostarczać mu płynów. Żadne kremy nie pomogą dopóki to się nie skończy:tak: Tak mi powiedziala moja gin w poprzedniej ciązy.
Teraz przezornie wypijam ok 2-3 l wody dziennie i nie mam problemów ze skórą, ale w poprzedniej ciązy łuszczyłam się jak jaszczurka!

katrinka, dobrze ze masz to już za sobą...ja w piątek się wybieram na kłucie:baffled:

Lady karen....chyba nie pocieszę, ale na mdłości nie ma chyba skutecznego lekarstwa.....dasz radę:tak:


no tak nie pomyslalam o tym... to jest pomysl WODA :);-);-) hihih dziekuje Ci BARDZO ;-)
 
Witam Was dziewczynki w poniedziałkowy ranek :-)
Ja dzisiaj ide do gina na 16:15 z badankami. Mam nadzieje że będe miała usg i podejrze fasolke bo 2 tyg temu miała 3 mm :tak:
Oczywiście od samego rana mnie mdli nawet śniadanko nie pomogło.
 
a mi brzusio daje w kość gorzej niż na @ chyba będę się no-spą ratować nie mam siły nawet wstać i się umyć

moja mama zajmuje się małą a ja leżę;-)
 
Witam Was dziewczynki w poniedziałkowy ranek :-)
Ja dzisiaj ide do gina na 16:15 z badankami. Mam nadzieje że będe miała usg i podejrze fasolke bo 2 tyg temu miała 3 mm :tak:
Oczywiście od samego rana mnie mdli nawet śniadanko nie pomogło.

witaj Moni - mnie to tak mdlilo dzis w nocy prawie wogole nie spalam co sie ruszylam to mi sie wsyztsko cofalo... na razie jeszcze wszytsko wporzadku ale za to strasznie jestem zmecozna...

juz zazdroszcze podgladania kruszynki;-);-)
 
Bo to w igóle nie jest jeszcze dokładnie ustalone. W każdym razie najlepiej zbierać co się da :-D A potem i tak się okaże, że wprowadzą te zmiany od stycznia i żadna z nas becikowego nie dostanie, bo wszystkie jesteśmy za "bogate" :dry:

Ale prawo nie działa wstecz... :confused: czyli nas obowiązują przepisy które są w tej chwili...


boje sie tylko tych rozstepow ale pocieszam sie ze moja mama nie miala po 4 ciazach to moze mi tez sie upiecze :-p
Moja mama po 3 ciążach nie miała a mnie się juz w pierwszej zrobiły okropne! i na piersiach i na brzuchu :baffled: Mimo że sparowałam się sumiennie :-(
Witajcie
A ja juz jestem po badaniach, ciesze sie bo wszystko szybko i sprawnie poszlo, pobrali mi 5 albo 6 probowek krwi. W zyciu tyle krwi mi na raz nie ubylo. Zawsze mialam tylko jedna pobieraną a tu az tyle. Ale dalam rade. Lekarz zrobil mi usg i maluszek ma juz 1 cm :) czyli urosl 5 mm w tydzien :).

O rany! Na co tyle krwi Ci zabrali??? Strasznie dużo!

Witam Was dziewczynki w poniedziałkowy ranek :-)
Ja dzisiaj ide do gina na 16:15 z badankami. Mam nadzieje że będe miała usg i podejrze fasolke bo 2 tyg temu miała 3 mm :tak:
Oczywiście od samego rana mnie mdli nawet śniadanko nie pomogło.

Niezmiennie Wam zazdroszczę tych usg! Też bym chciała :-)

Najbadziej to bym chciała w domu mieć aparacik i sobie malutka podglądać ;-)
 
agniesiak i rybka te z idę do gina w środę, tylko wieczorem:-)

M chce iść ze mną, ale chyba na razie niepotrzebnie, będę w 9 tygodniu i wtedy się jeszcze usg robi dopochwowo (chyba), a ja nie bardzo chcę, by widział mnie rokraczoną na fotelu z ginem grzebiącym...no wiecie gdzie:-D
 
Wiesz, miałam podobne zdanie w pierwszej ciąży ale lekarz robiący mi 1 usg ją zmienił o 180st. ... nie odmawiaj mężowi przyjemności popatrzenia na Dzidziusia. On (mąż) nie będzie patrzył Ci między nogi tylko będzie siedział koło Ciebie i gapił się w ekran jak zahipnotyzowany! Gwarantuję!
A lekarz nie będzie mu machał głowicą przed nosem ani demonstwał jak jego żonie ją wkłada...
Oczywiście faceci są rózni ale warto o tym z mężem pogadać :tak: i przekonać...
 
reklama
agniesiak i rybka te z idę do gina w środę, tylko wieczorem:-)

M chce iść ze mną, ale chyba na razie niepotrzebnie, będę w 9 tygodniu i wtedy się jeszcze usg robi dopochwowo (chyba), a ja nie bardzo chcę, by widział mnie rokraczoną na fotelu z ginem grzebiącym...no wiecie gdzie:-D

to same dobre wieści się na środę szykują:-D:-D:-D

jasne po co mu takie stresy:tak:
następne będzie już po brzuszku to popatrzy chyba, że bardzo mu zależy to...jeszcze i tak się sporo napatrzy
 
Do góry