reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2009

ivaz witaj :-)mam nadzieje że nie znikniesz i zostaniesz z nami na dłużej:-)
u nas też masakra jak było zimno to było a teraz az do przesady taki skok temperatury z dnia na dzień,też siedzimy w domku nie wyobrażam sobie teraz spacerku a w domu tez nie najlepiej mam 27 stopni:szok::szok::szok:tragedia
 
reklama
hej witam was. Nie mam ostatnio czasu na siedzene przed kompem, tym bardziej, ze zar się leje z nieba i siedze całe dnie z mała na dworze. Kłuce sie z moim prawie cły czas wczoraj przegiął pałe i to o cos co dla mnie i wszystkich jest oczywiste. Takze roznie bywa. Pozdrawiam i spadam.
 
Maniulka u nas w domu też gorąc. Ale Dominik śpi w stołowym, bo tu najchłodniej. U niego w pokoiku 28 stopni na termometrze:szok:
 
Hej Nika dawno cię nie było. Jak znajdziesz chwilkę to wpadaj nadal do nas. Mam nadzieję, że kłótnie miną i się pogodzicie.
Wiecie co ja zaraz po porodzie, też częściej kłóciłam się z mężem, ale teraz już się unormowało. To chyba hormony były.
 
u mnie w sypialni jest najlepiej 25,5 stopnia mała spi w samym pampku i przykryta flanelką,a tak wogóle to przez ten upał nie usnęła o swojej stałej porze tzn 2-2,5 godziny od snu wczesniejszego więc ok 11 poszła spac za dwadziecia 14 a przed darła się przez godzine że nie mogłam jej uspokoic juz ogólnie 3 raz taki cyrk mamy tylko wczesnie myslałąm ze cos ja boli a teraz wiem ze ona tak ma ze zmęczenia
 
u mnie mały też się drze i to albo zeby albo tak mu upał doskwiera.:szok:
masakra jakaś jest.

caro my mamy działke, ale tarasu brak (dopiero w przyszłym roku go zrobimy bo już kasy niet):-( a działka na razie ma tylko 10 małych tuji i nie ma pod czym się schronić przed słońcem:-:)-(wiec mimo że mieszkam w domu to i tak się w nim kiszę:-:)dry:porażkaaaa

dziewczyny wy normalnie macie pootwierane okna przy maluchach?
Kurde ja się bałam na początku i nie otwierałam ale juz nie daje rady wytrzymac:angry: taki upał:angry:
Spadam na parter bo tam o wiele chłodniej.
Oliwier wstal dopiero teraz.:tak:

Ivaz witaj:tak: mój mąż tez ma datę urodzin 03.03:tak: tyle że kilka dobrych lat temu:-D
 
madzik_ u mnie od co najmiej miesiąca okna otwarte cały dzień,nie dała bym rady inaczej ja to w kwietniu jak było tak ciepło to się bałam i dzwoniłam do pediatry czy można przy małej otwierać okno bo w domu miałam 27 stopni to mnie opierdzieliła ze dziecko przegżewam i natychmiast mam otworzyć okna,tylko uważac żeby przeciągów nie było:tak:
 
Ale upał za oknem!!! Masakra!!! Zaliczyłyśmy już spacerek w samym bodziaku na krótki rękawek. W parku jest zdecydowanie chłodniej:-)

Byliśmy dziś u neurologa i wszystko jest oki:-D odetchnęłam z ulgą:-)
Wczoraj Gabrysia po raz pierwszy przewróciła się z brzuszka na plecki:-D:-D:-D ale miałam radochę!
 
maniulka Martynka tak szybko dostała ząbka ? Sandra bardzo sie slini i bierze wszystko do buzi, wiec możne tez idą ząbki, choć Vanessa miala tez takie zachowanie, a pierwszy zabek pokazal sie po ponad roku :-)

madzik_ my też mamy otwarte okna tylko unikamy przeciagów
 
reklama
Madzik u mnie w sypialni gdzie mała śpi - otwarte całe drzwi balkonowe i okno! bo tak to sie chociaż coś to powietrze rusza :p jak jest taka pogoda to my kąpiemy normalnie przy otwartym oknie! ale nie na całość tylko uchylnie :p :)

My w ogóle czapki nie zakładamy, dziecko w bodziakach z krótkim rękawem juz z miesiąc śmiga i po dworzu tez :p a kurde tylko troche jej za ciepło to masakra cała w kropkach :/
 
Do góry