reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mąż wyjechał...

reklama
witam was moje powierniczki... faktyczne dzisiaj tak sobie zorganizowałam dzień że czasu nie miałąm myśleć o mężu, posprzątałąm poprałam byłam z małym kilka godzin na dworze. poukładałam papiery pogrzebałam w decoupagu i pomysły mi się skończyły...
 
jak się chce, to zawsze można:tak:
mąż z małą pojechali do teściów, bo teraz to nie wiem kiedy to Polski pojedziemy. na razie to pewnie rodzinka myśli, że na Boże Narodzenie, ale ja mam termin porodu na grudzień, o czym nie wiedzą, więc się niemiło rozczarują...:no::zawstydzona/y:
dzien im mija bardzo miło, mi również. Super, że już maj:-D Or razu lepiej się słyszy, że maż przyjedzie w tym miesiący, a nie w następnym:tak:
 
No to super ,ze minal Ci szybicutko :-) Ja weekendzik spędzam u Moich rodziców wiec 3 dni przeleca...a pozniej znow to samo : sprzatanie ,gotowanie ,spacery i oby ten miesiac szybciutko zlecial hihi :-)
 
Mąż przyjeżdża do mnie 20 maja, więc odliczam dni.
Jak już będzie, to będziemy odliczac kolejny miesiąc, do przylotu Wikunii (jedzie nad morze jeszcze z moimi rodzicami i potem mama ja przywiezie do nas) - pewnie chce wizytację zrobić, hehe
 
Oj to tylko pozazdroscic :) Zleci Ci ten czas szybciutko :)

U mnie nie jest najgorzej , jakos nie mysleo tesknocie i Jego nieobecnosci, weekend mi zlecial szybciutko ... Chyba juz zdazylam sie przyzwyczaic :p
 
reklama
Do góry