Witamy porannie:-)
U nas nic nowego, ostatnio troche intensywniej czas spędzamy
Męża nie ma, więc i roboty więcej.... no ale radzimy, radzimy sobie
Nineczko daj znać jak wyniki będą.
Trzymamy kciuki cały czas.
Kinga hehehe swietny ubaw!! super!!!!!
A ja dzisiaj bede urodzinki szykować.
U nas nic nowego, ostatnio troche intensywniej czas spędzamy
Męża nie ma, więc i roboty więcej.... no ale radzimy, radzimy sobie
Nineczko daj znać jak wyniki będą.
Trzymamy kciuki cały czas.
Kinga hehehe swietny ubaw!! super!!!!!
A ja dzisiaj bede urodzinki szykować.


I od nowa...
Dziś po pracy też gdzieś się mam zamiar z nia poszwędać, te wiosenne powietrze działa jak najlepsze lekarstwo.


Popołudniami jest tak wymordowana, że marudzi straszliwie.
Masakra umysłowa
Bogu dzięki, że brama zamknięta i nikogo nie skusił...