reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości w ciąży

Nataliahara

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Grudzień 2021
Postów
15
Hejka w pierwszej ciąży wymioty się utrzymywały od 6tyg. do 7mc. W tej ciąży nie wymiotowałam jeszcze ani razu a jestem w 7tyg. ciąży. Czy to normalne że czuje się dobrze ,mogę wszystko jeść ,nie mam wyczulonego węchu .Tak jakbym wcale w ciąży nie była .Lekarza mam dopiero na 7 stycznia dlatego pytam was czy któraś tez tak miała?
 
reklama
Hejka w pierwszej ciąży wymioty się utrzymywały od 6tyg. do 7mc. W tej ciąży nie wymiotowałam jeszcze ani razu a jestem w 7tyg. ciąży. Czy to normalne że czuje się dobrze ,mogę wszystko jeść ,nie mam wyczulonego węchu .Tak jakbym wcale w ciąży nie była .Lekarza mam dopiero na 7 stycznia dlatego pytam was czy któraś tez tak miała?
Dziś 18tc - nie wymiotowałam ani razu, mdłości do przeżycia. :) Każda z nas jest inna, każda ciąża jest inna nawet u tej samej kobiety, więc nie ma co porównywać :)
 
Ja nie wymiotywalam ani razu w obu ciazach. W pierwszej meczyla mnie tylko zgaga w pierwszym i trzecim trymestrze, w drugiej mdlosci pojawialy sie wieczorami od 8tc do 11tc. Przykre dolegliwosci nie sa wyznacznikiem zdrowej ciazy, spokojnie ciesz sie swoim stanem bo wszystko moze sie zmienic z dnia na dzien:p
 
Ja nie wymiotywalam ani razu w obu ciazach. W pierwszej meczyla mnie tylko zgaga w pierwszym i trzecim trymestrze, w drugiej mdlosci pojawialy sie wieczorami od 8tc do 11tc. Przykre dolegliwosci nie sa wyznacznikiem zdrowej ciazy, spokojnie ciesz sie swoim stanem bo wszystko moze sie zmienic z dnia na dzien:p
Właśnie mdłości u mnie sporadycznie pojawiają się tylko w nocy.
 
Hejka w pierwszej ciąży wymioty się utrzymywały od 6tyg. do 7mc. W tej ciąży nie wymiotowałam jeszcze ani razu a jestem w 7tyg. ciąży. Czy to normalne że czuje się dobrze ,mogę wszystko jeść ,nie mam wyczulonego węchu .Tak jakbym wcale w ciąży nie była .Lekarza mam dopiero na 7 stycznia dlatego pytam was czy któraś tez tak miała?
 
U mnie zaraz 8 tc i (odpukać!!!) brak mdłości. Wiadomo wszystko przede mną. Pierwsza ciąża, więc nie wiem czego się spodziewać.
Czasami jak patrzę na dużą ilość jedzenia (w lodówce czy sklepie) to mnie odrzuca, mam takie "Bleh". Ale koniec końców jeść mogę, czasem nie mam ochoty po prostu.
Raczej mam wrażenie, że występują u mnie zaparcia obecnie, ale nie jakieś duże.
 
reklama
Do góry