reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu rocznego dziecka

reklama
A czy można roczniakowi podać dżem? Mam na myśli taki 100% owoców z łowicza.

Może lepiej zblendować owoce? Albo ostatnio u nas jest szał na suszone owoce, bo kupiłam bio i mały za nimi przepada.
Są produkty z "dorosłych półek", które synowi daje jak kasze, makarony, nabiał. Ale im coś ma bardziej złożony skład, więcej konserwantów, tym bardziej to omijam. Wydaje mi się że taki dżem ma dużo cukru i dodatków, żelatyny, jakoś do mnie nie przemawia dla takiego maluszka, aczkolwiek pewnie by mu bardzo smakował i my jako dzieci taki dostawaliśmy. Domowy dżem, też z cukrem, na razie też nie daję, ale z czasem pewnie włączymy do menu.
 
Do góry