reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mini pęcherzyk przy becie 2000?

Szkoda, że wizytę prywatną masz dopiero za tydzień, bo do tego czasu zwariujesz :(
Popieram dziewczyny, zbadaj betę, ale w odstępie 48 godzin, bo tak najlepiej sprawdzić przyrosty.
Trzymam kciuki za Was!
 
reklama
Naprawdę nie chcę Cię stresować, bo trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze! Ale muszę powiedzieć, że u mnie gin też "coś" widział, jakiś niby pęcherzyk, którego nie był pewny i u mnie prawdopodobnie był to pseudopęcherzyk, bo ostatecznie wyszła tutaj ciąża pozamaciczna (której w sumie i tak nie mogli znaleźć na USG, ale beta rosła po łyżeczkowaniu, więc dlatego takie przypuszczenia). Zbadaj sobie betę na spokojnie i postaraj się teraz nie denerwować, ale gdybyś poczuła jakiś mocniejszy ból z jednej strony, to nie lekceważ tego i od razu jedź do szpitala. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ❤️
 
Naprawdę nie chcę Cię stresować, bo trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze! Ale muszę powiedzieć, że u mnie gin też "coś" widział, jakiś niby pęcherzyk, którego nie był pewny i u mnie prawdopodobnie był to pseudopęcherzyk, bo ostatecznie wyszła tutaj ciąża pozamaciczna (której w sumie i tak nie mogli znaleźć na USG, ale beta rosła po łyżeczkowaniu, więc dlatego takie przypuszczenia). Zbadaj sobie betę na spokojnie i postaraj się teraz nie denerwować, ale gdybyś poczuła jakiś mocniejszy ból z jednej strony, to nie lekceważ tego i od razu jedź do szpitala. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ❤️
Pamiętam Twoja historię. Powiedz jak się skończyło ? Jak Twoje samopoczucie?
 
Pamiętam Twoja historię. Powiedz jak się skończyło ? Jak Twoje samopoczucie?

Długo leżałam w szpitalu i to mnie trochę rozwaliło psychicznie. Do tej pory właściwie nie wiem, co to się u mnie działo, bo wyniki po łyżeczkowaniu pokazał, że była ciąża wewnątrzmaciczna, a mimo to beta nadal rosła. Wróciłam do szpitala na 3 tygodnie i ze względu na to, że nigdzie nie potrafili zlokalizować tej ciąży (chociaż podejrzewali jajnik), to leczyli mnie metotreksatem, który na początku nie działał i dopiero po zwiększeniu dawki beta zaczęła spadać. Teraz właśnie jest nasz pierwszy cykl starań po tej stracie. W niedzielę testuję i zobaczymy, czy się udało :)
 
Długo leżałam w szpitalu i to mnie trochę rozwaliło psychicznie. Do tej pory właściwie nie wiem, co to się u mnie działo, bo wyniki po łyżeczkowaniu pokazał, że była ciąża wewnątrzmaciczna, a mimo to beta nadal rosła. Wróciłam do szpitala na 3 tygodnie i ze względu na to, że nigdzie nie potrafili zlokalizować tej ciąży (chociaż podejrzewali jajnik), to leczyli mnie metotreksatem, który na początku nie działał i dopiero po zwiększeniu dawki beta zaczęła spadać. Teraz właśnie jest nasz pierwszy cykl starań po tej stracie. W niedzielę testuję i zobaczymy, czy się udało :)
Też dużo przeszłaś... Trzymam mocno kciuki żeby się udało !
 
Dziewczyny byłam dzisiaj prywatnie na wizycie. Pęcherzyk jest w macicy i większy niż 2 dni temu ale bez ciałka żółtego . Ma 5mm. Jutro wyniki bety i progesteronu. Wklejam zdjęcia. Co sądzicie?
 

Załączniki

  • IMG_20210617_172726.jpg
    IMG_20210617_172726.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 59
  • IMG_20210617_172703.jpg
    IMG_20210617_172703.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 53
  • IMG_20210617_172623.jpg
    IMG_20210617_172623.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 50
Dziewczyny byłam dzisiaj prywatnie na wizycie. Pęcherzyk jest w macicy i większy niż 2 dni temu ale bez ciałka żółtego . Ma 5mm. Jutro wyniki bety i progesteronu. Wklejam zdjęcia. Co sądzicie?
Mysle ze pojawi sie na dniach i bedzie dobrze. Daj znac jak beta jutro, kiedy kolejna wizyta ?
 
reklama
Beta dwa dni temu 1992. Dzisiaj niestety tylko 2318 więc bardzo mało. Progesteron 9 a norma dla 1 trymestru między 11-40. Podejrzewam ciążę bezzaeodkowa.
 
Do góry