reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mlode Mamusie

My zrobilismy sobie takie nieoficjalne zareczyny rok temu oficjalne oczywiscie dla nas ale rodzice nic nie wiedzieli moj facet kupil obraczki i zjedlismy obiado-kolacje w restauracji :) a jesli chodzi o slub to czekamy na przyplyw gotowki chcemy taki ladny miec z pompa a na cywilny tez trzeba miec troche kasy na lapu capu nic sie nie da dla mnie to nie papierek to umocnienie w jakis sposob zwiazku chcialabym zebysmy milo wspominali ten dzien ladne ubranka itd.Jej nie moge sie doczekac:( zazdroszcze wam ze juz jestescie po slubach.
Kasiula matula a wy kiedy sie pobieracie?
 
reklama
dziewczyny, gratuluje tych zareczyn zarowno tych odbytych jak i planowanych:)
u mnie jak narazie nic sie nie szykuje, dopiero od paru dni znow jestesmy razem, chociaz wczesniej bylismy razem prawie 3 lata, wiec wszystko jest mozliwe jeszcze...
 
Kasiula Matula pytalas sie mnie w ktoryms watku czy jestem z Anglii:) tak mieszkam tam od paru miesiecy a twoji rodzice sa w Londynie czy na obrzezach?jesli moge zapytac:>

Mama Boo modle sie o to zeby z Dawidkiem bylo wszytsko dobrze!Teraz wszytsko jest w rekach Boga.Pozdrawiam cie i mocno sciskam...

Marthusia trzymam za was kciuki musi byc dobrze teraz juz prawda?:)glowka do gory
 
Witam wszystkich!! Ja mam 17 lat, ale jak urodze to będe miała 18. Termin mam na 22 kwietnia. Juz nie mogę się doczekać. Nie dawno zaczełam czuć ruchy mojej kruszynki (chciałabym mieć dziewczynkę :) ) i jestem wniebowzięta!! pozdrawiam serdecznie :)
 
Maggusia dziekuje:)

powiem Wam, ze coraz lepiej sie miedy nami układa:)w ostatnim czasie ciagle sie o cos klocilismy i to praktycznie o jakies bzdury..wszystko sie rozpadlo..a teraz, chyba sama siebie nie poznaje:p)wiem, ze nie ma co sie klocic, a problemy mozna rozwiazac szczera rozmowa...

Mama Boo:(strasznie mi przykro z powodu Dawidka..modle sie za niego..ale teraz wszystko lezy w rekach Stworcy:(
 
Natalka17 pisze:
Witam wszystkich!! Ja mam 17 lat, ale jak urodze to będe miała 18. Termin mam na 22 kwietnia. Juz nie mogę się doczekać. Nie dawno zaczełam czuć ruchy mojej kruszynki (chciałabym mieć dziewczynkę  :) ) i jestem wniebowzięta!! pozdrawiam serdecznie  :)

Witam kolejną młodą mamusię...bardzo młodą ;D
Najważniejsze ,że jesteś szczęśliwa i to mi się podoba...
Trzymam za Ciebie kciuki....

A jak tam inne młode mamy...śnieg już u Was spadł...bo u mnie biało ;)
Miłego dnia
 
reklama
u mnie cale szczescie jeszcze nie spadl, ale zimno strasznie, brrrr. az mi sie na zajecia nie chcialo isc w taka pogode i w domku zostalam:))raz chyba mozna sobie odpuscic:)
 
Do góry