reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mlode Mamusie

qurcze dziewczyny to u was juz prawdziwa zima przyszla... :) ale dobrze niech sypie sniezek bo mikolaj musi na saniach do dzieci jakos dojechac.
ale malenstwo mnie kopie dzisiaj- caly brzuch chodzi hehe
 
reklama
No u mnie zima na całego...śnieg za oknem pada...zimno jak cholera....dobrze ,że moja dzidzia siedzi w brzuszku..bo bardzo by zmarzła ;)
 
wodniczka jak wcisnęłaś trzy suwaczki w podpis???
mi jak dodaje coś trzeciego wszystko sie miesza i nic nie widać ::)
 
kasiula matula pisze:
wodniczka jak wcisnęłaś trzy suwaczki w podpis???
mi jak dodaje coś trzeciego wszystko sie miesza i nic nie widać ::)

No jak to nie widać...ja widzę wszystko i jest super...
A jak wcisnełam tego Ci nie powiem..poprostu je wklejałam ;D
 
Kasiula Matula tak zamierzam tutaj urodzic jezyk znam na poziomie podstawowym ,ale tatus dzidziusia zna prawie perfect.
Wlasnie zastanawiam jak to bedzie z porodem jak ja nie zakapuje co oni beda do mnie mowic to co wtedy?Wiadome ze nie bede sie skupiac na jezyku jakie slowko powiedziec czy zdanie zlozyc bede skupiona napewno nad tym zeby urodzic jak najszybciej:) hihi a nie wiem czy bede chciala zeby tatus dzidziusia byl ze mna w srodku sali porodowej wlasnie zastanawiamy sie nad tym.
Chcialam rodzic w Polsce ze wzgledu na bariere jezykowai i wiadomo wsrod bliskich ale teraz wiem ze lepiej urodzic tutaj i chyba juz tu zostaniemy.Mama obiacala mi ze przyjedzie na moj porod.
Wiecie moja mama wogole nie widziala mnie w z brzuszkiem przyjechala dzis do Anglii zobacze ja za pare dni jej wyobrazcie sobie jakie przezycie o ciazy dowiedziala sie przez telefon i byla zszokowana ale juz jest ok jak ja zobacze to sie rozplacze!!Tak naprawde nie moge sie juz doczekjac tego spotkania.
 
Natalka17 pisze:
Witam wszystkich!! Ja mam 17 lat, ale jak urodze to będe miała 18. Termin mam na 22 kwietnia. Juz nie mogę się doczekać. Nie dawno zaczełam czuć ruchy mojej kruszynki (chciałabym mieć dziewczynkę  :) ) i jestem wniebowzięta!! pozdrawiam serdecznie  :)
Witam cie Natalka17 na forum! ;)
Marthusia rodzice tak wlasnie reaguja sa w szoku sama to wiem jak bylo u mnie ale oni zrozumieja:)
Maga i Marthusia napewnoi sobie poradzicie!glowka do gory.Cieszcie sie ze bedziecie mialy kruszynki i myslcie teraz o nich wszytko napewno jakos da sie ulozyc same z pewnoscia to wiecie.Ja tez mam rozne mysli czasami za duzo na minute i drecze sie jak to bedzie i co dalej ale wiem ze musze podolac:)i wiecie musimy BYC MOCNE I SILNE musimy dac rade:)
Marthusia faceci po pewnym czasie madrzeja a pewnie sama wiesz ze duzo im trzeba tlumaczyc trzymam za was kciuki.

U nas jest zimnoooooooo brrrrrrrrr ale sniegu jeszcze nie ma.
 
Maggusia
podziwiam cie ja chyba bym sie bala rodzic w pbcym kraju ale tez cie rozumię
moi rodzice tez chceli zebym u nich rodzila ale dla mnie to zupelnie odapada
bariera jezykowa mnie przeraza

 
w szkole mam uczennicę w I gim z tym samym terminem co ja...

to jest dopiero młoda mamusia ;)
na szczęscie dobrze sobie z tym radzi i będzie miała pomoc w mamie.
 
reklama
Do góry