reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

O zdjeciach napisze krotko normalnie elita bb:-D
clio sliczna fasolinka, nie moge sie doczekac kiedy nas poinfirmujesz czy lata tam cos pomiedzy nozkami czy nie:-D
artystka powiem ci ze moj plan wyglada tak samo tylko P inaczej:dry::-p

A do tego czucia kto jest w brzuszku to ja tez czulam ze bedzie chlopak nawet jak zastanawialismy sie nad imionami to raczej nad meskim jak na jednym USG powiedziala mi, ze jest 50 na 50 to ja i tak bylam pewna i mam a teraz marza mi sie sukieneczki:dry::-)

Sylwie postaram sie Cie zaprosic ale mam starsznego mula i NK ciezko chodzi wiec zadko wchodze bo mi cierpliwosci brak ale moze sie uda:-p
 
reklama
Dobra teraz ostatia poprawa :D :-)
clio widze ze nastepna Amelka rosnie e:D oby to byla ona ... a mi zawsze jakos sie marzyla dziewczynka i o dziwo mojemu tez a najlepsze ze czulam ze bedzie syneczek kazdy mi tak gadal bo brzuch jak pilka i wyladnialm po skorze po wlosach paznokciach
Musze sie pochwalić bo moja mala miala troszke ciemiuchy a 2 cm na 3 cm i dzis po kapeli jej wszystko zeszło i strasznie zaczely jej sie robic kołtuny stylu główki
Mloda szaleje a ja jutro musze rano wstać i jechac do szpitala do chirurga ;/ :baffled::baffled::baffled: mam prawdopodobniej przepuklinę pępkowa mam nadzieje ze nie skończy sie operacja chodz z tego co czytalam na necie to tylko tak mozna ten problem rozwiazac ... mialyscie przepukline albo znacie kogos kto mial??? Duza jest ta blizna??? Po ciazy mam duzo problemów z rano po cc musialam jeździć do chirurga wypalać bo mi sie blizna rostapila tak z pol cm i wychodzilo z tego dzikie mieso a teraz po ciazy przepuklina ehhhhhh niech najlepiej mnie cala pocerują Moj mnie pociesza ale co z te jak bede miec brzydka blizne
 
baska to licze na to, że i Zuzka w końcu dłużej pośpi :-)

polna musiałam napisać o zapiekankach, żeby się wyżalić, ja biedna się odchudzam a P i brat jak na złość ciągle coś jedzą :dry:

sylcia dziekuję:-) fajna z Ciebie kobietka, a Nadia jest przeurocza, a jakie ma długie włosy :szok:

artystka każdy o tych policzkach.. :-D ale fakt, są super, tylko schrupać :-p

clio dobranoc ;-)

niunia nie wiem jak to jest u starszej osoby, ale Zuzka miała przepukline pępkową, musiałam jej zaklejać na pępuszek plasterek i po jakimś czasie wszystko było ok.

Ja już po ćwiczeniach, po masażu pasem "vibra belt" :-p, no i po kąpieli.. Zuzka nie chce spać, ale co się dziwić, jak ostatnio po 23 zasypia :dry: siedzi mi na kolanach i próbuje coś do Was napisać :-p:-p
 
o ciekawa babka z Ciebie :-p inaczej sobie Ciebie wyobrażałam a tu taka szalona lasencja :-p :-) w życiu bym się na taki fryz nie odważyła :-p



Niunia ... ja nie chce być upierdliwia czy złośliwa czy coś ... ale okropne są te twoje posty no chciała bym sobie poczytać co u Ciebie ale ni chu chu mi się nie chce tego słowotoku czytać ... zobacz na posty wszystkich innych dziewczyn i na swoje czy tak ciężko zrobić parę spacji pogrubić gdzieniegdzie i dodać 2 minki dla uatrakcyjnienia ? :-p :-D tym bardziej że nie tylko mi przeszkadza to jak piszesz ;-) obiecuje że ostatni raz zwracam uwagę jak nic z tym nie zrobisz po prostu będę olewać twoje posty i dam Ci spokój :-)



Hehe no to gratuluje krewetki :-) fajnie masz całą ciąże przed sobą :-) ja mam zdjęcia z prawie każdego tygodnia ciąży :-) fajna pamiątka patrzeć jak brzuszek rósł :-)

A i Nina dziękuje za komplementy :-p :-)

A i trza opierdzielić władczynie forum :-p bo miał być porządek na dziale o informacjach o dziewczynach :-p ja bym chętnie się dowiedziała kto ma ile lat itp :-p

Ojj to jest zwykla fryzurka :)) Mam zablokowana niestety galerie ale zapraszam do znajomych i tam zobaczysz jak wygolone mialam wlosy :)) Cale zycie bylam inna :))

Boże dziewczyny śliczne te wasze pociechy!! :)) Boskie :))
I widać zmiany te pierwsze zdjęcia to dzidzie takie ciemne, maniunie, a później to takie pulpeciki tylko do schrupania ;)
Musimy casting urządzić na miss i mistera bb ;] hehe Tylko ze pewnie nikt by nie wygrał bo wszystkie dzieci są śliczne!! :)

asheara no zaczęłam sie udzielać bo rodziców w domu nie ma czesto i mam wolny komputer ;] A tak apropo to wyślij i mi na priv link do Twojej nk :)))

anetka ale fajne ma polichy Twoja córa, bomba!! :))

clio ja od poczatku chcialam córcie.. Ale przeczucie miałam że to chłopak od samego poczatku i sie sprawdziło ;) A teraz wiem że bedzie synek później sprawie sobie córe i 3 to co będzie to będzie hehe ;] o ile moj plan uda się wprowadzić w życie ;p heh

femme śliczna ta Twoja córa! :))

umi suuupeeer zdjęcie te pierwsze hehe taki maniuni w takim worku, utopił sie słodziak w tych ciuszkach ;) Śliczny i rośnie Ci jak na drożdżach ;] I faaajnie się śmieje :D

Lenka Adaś to nic sie chyba nie zmienił, ta miniaturka mała, ale ma chyba ciemne oczy co? :))

Asheara Twój Damian to ewenement xD:) Boooski facet z niego i teraz taki pulpecik się zrobił ,super ;]

sylcia Nadinka im starsza tym ładniejsza, coraz śliczniejsza księżniczka :)) aaa i odwiedziłam Twoją nk ;) No noo super fryzura :)) Wogóle nie mam Cie w znajomych i nie widziałam reszty zdjęć, tylko te główne, ale ładna z was para! :))))

polna n co tu dużo mówić cuuuudo!! :)) ;*

kasie śliczne ma oczęta ta Twoja pociecha :)

To zapraszam do znajomkow :)) Nadina ma taki dlugi wlosik za prawym uchem w sumie bardzo dlugii :)) A z drugiej strony go brak :p

O zdjeciach napisze krotko normalnie elita bb:-D
clio sliczna fasolinka, nie moge sie doczekac kiedy nas poinfirmujesz czy lata tam cos pomiedzy nozkami czy nie:-D
artystka powiem ci ze moj plan wyglada tak samo tylko P inaczej:dry::-p

A do tego czucia kto jest w brzuszku to ja tez czulam ze bedzie chlopak nawet jak zastanawialismy sie nad imionami to raczej nad meskim jak na jednym USG powiedziala mi, ze jest 50 na 50 to ja i tak bylam pewna i mam a teraz marza mi sie sukieneczki:dry::-)

Sylwie postaram sie Cie zaprosic ale mam starsznego mula i NK ciezko chodzi wiec zadko wchodze bo mi cierpliwosci brak ale moze sie uda:-p

A wiec czekam i zapraszam :))

baska to licze na to, że i Zuzka w końcu dłużej pośpi :-)

polna musiałam napisać o zapiekankach, żeby się wyżalić, ja biedna się odchudzam a P i brat jak na złość ciągle coś jedzą :dry:

sylcia dziekuję:-) fajna z Ciebie kobietka, a Nadia jest przeurocza, a jakie ma długie włosy :szok:

artystka każdy o tych policzkach.. :-D ale fakt, są super, tylko schrupać :-p

clio dobranoc ;-)

niunia nie wiem jak to jest u starszej osoby, ale Zuzka miała przepukline pępkową, musiałam jej zaklejać na pępuszek plasterek i po jakimś czasie wszystko było ok.

Ja już po ćwiczeniach, po masażu pasem "vibra belt" :-p, no i po kąpieli.. Zuzka nie chce spać, ale co się dziwić, jak ostatnio po 23 zasypia :dry: siedzi mi na kolanach i próbuje coś do Was napisać :-p:-p

Noo te wlosiki ma od urodzenia :)) W koncu mialam zgage przez 3 miesaice :p
 
sylcia007 - I ja pozwolilam sobie zajrzec na Twoj profil na nk. :-p Faktycznie fryzurka oszalamiajaca. :tak: Ja bym sie na ta nie zdecydowala, (balabym sie:-p) ale tylko dlatego ze zawsze mialam zwykle proste wloski bez szalenstw i nie wiem czy bym sie czula w takich. ;-)

anetka551 - Mi Alan tez tak zasypial ok. 23 - mialam przynajmniej taki okres, ale teraz o 21 juz spi. :tak:

kolia - Ja tez mialam przeczucie ze bedzie chlopczyk. :tak: Choc mialam wybrane imie dla Dziewczynki tez, to i tak bardziej myslalam o imieniu dla chlopca. :tak:
 
Śliczne macie dzieciaczki, dziewczyny :tak:;-)

A ja ledwo co już chodzę... jak pingwin
pingwin.gif
- dosłownie ...
Całe krocze mnie boli i myślę, że troszeńkę brzucho się obniżył :szok:
Co raz bliżej TEGO dnia ... :szok::baffled:


 
Witam ;-)

anetka a ile Zuzka ma drzemek wciagu dnia ? mozliwe ze jest ich za duzo i dlatego tak pozno chodzi spac :sorry2: Lepiej zeby dziecko szlo spac o normalnej godzinie bo pozniej moze byc trudno Ja oduczyc ze spac sie idzie o 20 a nie przed 24 :no:
A ja dzis sobie kupie buleczki , pieczarki ,ser i zrobie takie domowe zapieknaki bo nawet w nocy mi sie snily :-D

niunia nie pomoge Ci bo sie nie znam na przepuklinach :sorry2: co do blizn to mi kiedys pani od opatrunkow mowila ze straszym ludziom bardzo ladnie rany sie zablizniaja a u mlodych osob takich jak ja , rozchodza sie na boki itd i mowila ze to wylacznie od skory zalezy :nerd:

A i trza opierdzielić władczynie forum :-p bo miał być porządek na dziale o informacjach o dziewczynach :-p ja bym chętnie się dowiedziała kto ma ile lat itp :-p

Waty to mozesz miec do reszty dziewczyn ze nie pisaly w odpowiednim watku zeby ich dopisywac :-p
 
reklama
sylcia kurcze ja też miałam zgage i miałam nadzieję, że dzieciaczek urodzi się z bujną czuprynką, a tu taki łysolek :-p

dorom ehh i powiedz jeszcze, że całą noc przesypia :-p

lenka ja przyjęłam :tak: dzięki za zaproszenie

kingusia ojj też pamiętam jak chodziłam, a najbardziej to bolał mnie kręgosłup, jak przeszłam 3 km to myślałam, że umrę :-p:-p

polna o nie:no: i teraz Ty będziesz mnie zapiekankami kusić :-p
a co do drzemek to masz rację, bo jest ich sporo, ale jak ona robi sobie drzemki po 15-20 minut, to nie dziwne, że za 2 godziny znowu jest śpiąca, płacze, trze oczy.. więc co innego zrobić, jak nie uśpić:sorry2: a poza tym jak próbowałam ją przetrzymać, to zasnęła o 20 i potraktowała to jako taką dłuższą drzemkę, o 21 była już gotowa do zabawy :dry:

Dzisiaj Dzień Babci, robicie jakieś prezenty swoim rodzicom od Waszych pociech?
 
Do góry