reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Heeeloł

Wiosna zawitała na moje zadupie :-D aż chce się żyć! :-)


Vegas
czego Ty się wstydzisz!! Ja bym chciała tak wyglądać! Zazdroszczę ;-)

Daff najważniejsze żeby pasta nie miała fluoru, jest szkodliwy jak się go połyka.
Ja dzisiaj kupiłam z bobini bo innej nie było, zobaczymy jak się spisze.


Ciekawe jak u Nas pójdzie pożegnanie z "monciem", teraz używamy tylko do spania, w nocy jak się przebudzi to nie ma zmiłuj smok musi być :dry:

Jakby ktoś chciał to w auchan są pampki po 43 zł


6scio pak chusteczek z pampersa kosztuje 41 zł :szok: wcześniej płaciłam po 25, wszystko drożeje tylko wypłata jakby stoi w miejscu :wściekła/y:


Dzisiaj z Paulą zaczepił Nas Lump śmieszny gość, chciał żebyśmy mu zakupy zrobiły nawet zaczął wymieniać po kolei, żebym na pieniądzach spała to może i bym mu zrobiła te zakupy ale dostał na odczepnego 3 zł.


Femme My też w cholerę się użeraliśmy z anteną, takie delikatne gadztwo że o centymetr ruszysz to już jakość spada i trzeba od nowa walczyć.
 
reklama
znaczy wiecie goły brzuch po ciąży tak bosko nie wygląda, o to mi chodziło;D ale mogę wkleic w wolnej chwili jak się mój brzuch zmieniał. Nie w ciąży, ale przed zaciążeniem, zaraz po.

Agateczka
śliczna jesteś:)

a tu pół roku po ciąży:) Zobacz załącznik 324927Zobacz załącznik 324926
 
Ostatnia edycja:
Heeeloł

Wiosna zawitała na moje zadupie :-D aż chce się żyć! :-)


Vegas
czego Ty się wstydzisz!! Ja bym chciała tak wyglądać! Zazdroszczę ;-)

Daff najważniejsze żeby pasta nie miała fluoru, jest szkodliwy jak się go połyka.
Ja dzisiaj kupiłam z bobini bo innej nie było, zobaczymy jak się spisze.


Ciekawe jak u Nas pójdzie pożegnanie z "monciem", teraz używamy tylko do spania, w nocy jak się przebudzi to nie ma zmiłuj smok musi być :dry:

Jakby ktoś chciał to w auchan są pampki po 43 zł


6scio pak chusteczek z pampersa kosztuje 41 zł :szok: wcześniej płaciłam po 25, wszystko drożeje tylko wypłata jakby stoi w miejscu :wściekła/y:


Dzisiaj z Paulą zaczepił Nas Lump śmieszny gość, chciał żebyśmy mu zakupy zrobiły nawet zaczął wymieniać po kolei, żebym na pieniądzach spała to może i bym mu zrobiła te zakupy ale dostał na odczepnego 3 zł.


Femme My też w cholerę się użeraliśmy z anteną, takie delikatne gadztwo że o centymetr ruszysz to już jakość spada i trzeba od nowa walczyć.

elmex jest z fluorem :/
 
Witajcie ;)
Tak szybko piszecie że na razie nie dam rady odpisywać choć obiecuję że się postaram :"P U mnie dziś pojawił się @ więc drugiej fasolki raczej nie będzie ;/ cóż ...
:sorry2:
Chciałam jeszcze poruszyć jeden temat... Za tydzień organizujemy przyjęcie urodzinowe Milenki dla 10 osób. Może macie jakieś fajne przepisy na przyjęcie? :-D
 
Witajcie ;)
Tak szybko piszecie że na razie nie dam rady odpisywać choć obiecuję że się postaram :"P U mnie dziś pojawił się @ więc drugiej fasolki raczej nie będzie ;/ cóż ...
:sorry2:
Chciałam jeszcze poruszyć jeden temat... Za tydzień organizujemy przyjęcie urodzinowe Milenki dla 10 osób. Może macie jakieś fajne przepisy na przyjęcie? :-D

przykro mi! mam nadzieje ze za drugim razem sie uda.:tak:
co do przepisow dzis glowy do tego nie mam wiec wybacz. ale sa tu specjalistki ktore dadza cenne pomysly:)
 
Daff to odpada :dry: oczywiście moim zdaniem, zrobisz jak uważasz ;-)

A co do przepisów to zawsze sprawdzają się de wolaje ( nie znam włoskiego :-D) sałatka jarzynowa ta z majonezem, no i pospolite kurczaki.

W necie jest full przepisów wystarczy poszukać :-)
 
Nooo Ja robilam takie kotlety jak Agateczka pisala tyle ze z piersi z kurczaka i są przepyszne wiec polecam :-) a jadlam jeszcze taie same ale z piersi z indyka i też bomba :-)
 
Daffi ja Zuzce myję ząbki pastą elmex :tak:


Ja właśnie skończyłam ćwiczyć i od razu lepiej się czuję :-) muszę zacząć ćwiczyć codziennie :tak: Chciałam iść pojeździć na rowerze ale niestety taty nie ma w domu a wziął ze sobą klucze odpiwnicy to nie miałam jak wyciągnąć roweru.. :sorry2:

Vegas wyglądasz świetnie!! Zazdroszczę :tak:

Agateczka ładna jesteś i wcale nie jesteś gruba. Po ciąży kilogramy na pewno szybko Ci spadną ;-)

Ja to nie będę pokazywać jak po ciąży wyglądam, ale tak wyglądałam przed ciążą :-p
Zobacz załącznik 324937Zobacz załącznik 324938
 
reklama
Do góry