reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

zapomnialam sie pochwalić. Kotka moja sie okocila. mamy 6 malusich kociaczków. No urocze są :) = ONA I + Kefir. 8 sztuk razem :)


Rano przyszla na sniadanie jakas chuda. najpierw jej nie poznalam. pognac chcialam,a le patrze ucho ucięte, to moj kot. no ale chudy strasznie. i nagle olsnienie, ze skoro wczoraj byla gruba dziś jest chuda to sie okocila :) nakarmilam, wyglaskalam i dawaj ją obserwowac. no ale zwiala mi ;/ w poludnie znowu glodna przyszla, nazarla sie i mnie wola. ale co Kefirzysko szlo to ona sie wkurzala i go bila. No i po godzinie gapienia sie na kota w koncu zaprowadzila mnie do maluchów. ja tam nie weszlam bo to jakis stary chlewek przy opuszczonej ruderze. Ł wrocił z pracy to pokazalam mu gdzie. poszedł po nią i maluchy. no wszystkie mu w 2 dłoniach sie smiescily. takie malusie.

Snoopy niezly tekst. ja dziś szlam z 4 dzieci z p-la do domu i mnie jakas kobieta pyta czy to wszystkie moje. Mowie ze tak, moje, a ona ze ja taka mloda, moglam poczekac, a nie przed 18 dzieci rodzić. i to tyle. hahahahahahaha.. myslalam ze padne, bo skąd ona moze wiedziec ile ja mam lat.

Czesto pytana jestem czy Filip to moj brat. Odpowiadam ze nie, mąż lub ojciec :D

Pare razy w B-stoku komentarze slyszlam np na przystanku jak bylam z chlopcAMI ze taka mloda a takie duze dzieci ma,. Wtedy zazwyczaj mowie ze skoro urodzilam mając 13 lat to stara byc nie moge.

w czwartek jak bylam u lekarza z bratem i dziecmi. to ten matoł 15-letni do mnie mamo mowił. dla zgrywu. ludzie malo co skrętu szyji nie dostali, bo Mateusz wyzszy ode mnie, mutacja w pełni, wąs pod nosem i do mnie " mamo daj na cole" hahahahahaha
Snoopy mnie o dowód tez czesto proszą.
 
reklama
Renata pozazdroscic brata:-D pozycz mi go:-D ja to sobie tłumacze że to po tym czarnobylu tak wygladam:-D a o dowod pewnie nie raz się spytają jak i 30 bede miala:rofl2:

femme no jak M jeszcze odejdzie i reszta się wózka czasami trzyma to szok:-D kto takiej gówniarze tyle dzieci pod opiekę dał:-D

kasiek trolownia zawsze na czele:-p wiadomo pierwsza rzecz jaką słyszę po przebudzeniu:-D


kurde muszę odreagować i chyba zaraz pobiegać pojdę bo szału dostanę....:baffled:
 
Snoopy,mam 3 braci w domu. moge ci do łomzy ktoeregoś podrzucić jak bede tamtedy do tesciów jechac. dalej wytlumacze i dojda :D hahahahahaha
przypomnialo mi sie kiedyś jak spacerowalam z 3-4 letnimi bliozniakami i Michał mial mode nazywania mnie maą. no nie docieralo do niego ze ja nie Matka jego.I jak tak na ulicy po "mamał " to sie jedna babka zbulwersowala ze to moje dzieci. kolezanka wtedy palnela ze jakby sie nie ru...a to by dzieci nie było :D hahahaha.

zauwazylam ze te stare co mają najwiecej do powiedzenia to same swiete nie byly. albo puszczalskie albo same przed 18 dzieci rodziły.

prawie w nocy nie spalam. OSkar co raz pooplakiwał. chyba za duzo emocji w ciągu dnia.
 
Femme Mój bynajmniej na razie , przychodzi o 16 z pracy i nosi do odbicia , przewija , wczoraj znowu wieczorem strasznie płakała on ją bujał a ja ze jestem troszkę zmeczona się przespałam ...aa no i wczoraj on kąpał niunie ...fajnie bedzie jak mu sie nie ''znudzi'' bawienie ..

Kasiek wczoraj spacer, okna otworzyłam, a dalej charczy mi ;/

RenataT ale ja lubie takie kotki ;)) mój P miał u rodziców, w zasadzie ma u nich bo moja mama nie pozwala na kota ;)

dziewczyny ja was zamecze pytaniami :-) bo ta moja niunia w nocy wstaje zje , i ładnie spokojnie zasypia . a w dzień jej tylko tak charczy, zje i placz , doktorka stwierdziła ze kolka bo nic nie slychac jak ja odsłuchała i przed karmieniem mam jej dawac kropelki na kolke , od dzis jej daje moze cos sie zmieni ... a mi sie cos porobilo i nie mam jak wstawic zdjec
 
Witam.
Nie wyspałam się dzisiaj nic a nic. jak nei napinanie brzucha to wiercioszek w brzuchu.
muszę dzisiaj wziąć się za przebieranie ubranek dla malenstwa.
dzieciaki w przedszkolu do 14.30 dzisiaj.
Aleksandra zdrówka jeszcze raz.
Magdaa Wiesz zazdrość rpzez człowieka przemawia. ale to tak jak z tym powiedzeniem syty głodnego nie zrozumie i na odwrót.
Renata Fajnie. moje kotki niestety gdzieś wcięło i będziemy musieli poszukać jakichś kociaczków.
Miolenaa Fajnie ze tatuś pomaga.
 
Hej kobitki
Ja dzisiaj już jakoś żyję :)
Czekam na mężulka bo ma urodzinki skubaniec :>
mlody padł normalnie moje dziecko bunt jakiś przechodzi :D diabeł wcielony
Anetko no nie było cie milo , że powrócilas :)
Milena obserwuj młoda , zobacz jak po kropelkach będzie , nawilzaj pomieszczenie i bedzie dobrze , nie martw sie
snoopy i jak pobiegałaś :> pomoglo
 
Witam :)

Magda, po pierwsze to się przywitam ;) Bo my się nie znamy :p. A po drugie nie przejmuj się... Skąd ona może wiedzieć czy Ty za młoda czy nie... Nie przejmuj się takim głupim gadaniem.
Kasiek, też musze coś mojemu chłopu kupić bo ma imieniny niedługo i kompletnie nie mma pojęcia :/.
Snoopy, kiedy się przeprowadzacie?


nO A JA własnie przygotowałam zdj. ze ślubu do wywołania. Tradycyjnie się pobeczałam. U nas pogoda się pochrzaniła, nigdzie chyba z Zosią nie bede wychodzić bo coś mi sięc wydaje, ze znowu jej orpyszczka wywala. ;/ Znacie jakieś fajne witaminki dla 1,5 rocznego dzieciaczka, albo coś na wzmocnienie??
 
reklama
EWI ale Ci ciaza szybko zleciala ja pamietam ze niedawno w 7tyg bylas:-D
Ola na rowerek wsiadłam, ale nie pomoglo mimo ze 7 poty ze mnie sie laly... o 3 dopiero usnelam....:-( za duzo mam na głowie...
Gosdia podejrzewam ze w przeszly week bysmy mogli zaczac:-p z tym ze w ten week chce M pomeczyc zeby juz kilka rzeczy zawiezc bo za duzo tego mi sie nazbieralo:baffled: na poczatek kanapy i mebelki do lasek bo ciezko mi sie juz po domu poruszac... wszedzie gdzie moglam wstawialam... siorka jak przyjezdza to wkurzona bo ledwo w swoim pokoju do lozka moze sie dostac:-D
Ja Ali po roku sanostol dawałam.
w ogole Czesc:-p:-D
 
Do góry