reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

23may- mi siostra rano próbowała wkręcić ze mama ręke zlamała I tato wlasnie wiezie ja na pogotowie:p Ale od poczatku wiedzialam ze to sciema:D
Paulina- a no jestem jestem:p Chociaz te nocne skurcze to konkretne były:D Ale teraz nic mi nie jest.. troche brzuch mnie boli i krzyz a tak to nic..

Dzis wyleciało mi mega duzo takiego wodnistego sluzu.. zastanawialam sie czy to oby nie wody sobie delikatnie nie leca, no ale to był tylko jeden raz i juz nie mam tego..;/ pójde zaraz pobiegać może mala sie ruszy hehehe:p
Niech juz sie rodzi;-)
 
reklama
Magda no my tu czekamy ;)
23may ja na wsi mieszkam i mam pół kilometra drogi pod górę przez pola mojej własnej osobistej, więc pług nie przyjedzie.. i jak jeszcze z pola zawieje..

ehh.. niech się ta zima kończy. kwiecień przecież mamy. za miesiąc i kilka dni mam 18 :/
 
Noo zostalam brzuchata tylko chyba Ja;D
Dominisia- to ty jestes w wieku mojej siostry. Ona 18 konczy 20czerwca;-)

Mam mega ochote na swieza buleczke z szynka i chrzanem:p ale jeszcze sklep.zamkniety hehe wiec musze chwilowo zaczekac;-))
Nie wiem co dzis na obiadek zrobicmoze ktoras robi cos dobrego i podrzuci pomysl? Bo jedzenie poswiateczne to ja dziekuje.. Sasiadka zrobila salatki i jakies jajka faszerowane ale nie idzie tego jesc.. Tzn jej bardzo smakuje a T mnie prosil zebym nie dawala mu wiecej tego.. Zreszt wczoraj tez sobie nabralam troche salatki i wyrzucilam.. Bleee.. Mysle o zapiekance z makaronem lub miesko pieczone;-)
 
Hejka.

U nas nasypalo sniegu w niedsziele od groma. w sobote pojechalismy do tesciow, na 1 noc, wrocilismu w niedziele wieczorem to juz porządnie wialo i padalo. w poniedzialek rano myslalam ze na zawal zejde. ok 20 c sniegu, miejscami do 40 zm. droga nieprzejezdna. dla nas nie przejezdna, bo siostra matizem sie przebila. ale to to lekkie.. w razie by sie zakopala to samochod pod pache i mozna isc.

Oskar mi kaszle. wczoraj troszeczke, a dziś non stop.taki duszący ten kaszel ma.. nic odrywac sie nie chce.

obzarlam sie w te sweta ze teraz do chopaków urodzin musze poscić, bo ciuchy bedą na mnie przciasne ;/
 
My własnie ze spacerku wróciłyśmy .. Julka babki ze sniegu robiła ;)
zaraz ja połoze spac, moze dłuzej pospi ;}

a na obiad hmm.. frytki i jakies miesko moze ;]
 
Ach, jak to dobrze, że już po świętach...jedyne z czego się cieszyłam to to, że K. miał tyyyyle wolnego a dziś znowu sama zostanę z dzieciakami bo do pracy jedzie :(

Czekam aż Damian się obudzi i na spacerek idziemy i może zamiast wózka wezmę sanki bo nas również zasypało... ojjj ta zima mogłaby już odpuścić...
 
Hej Mamusie :)
Mam chwilkę wolną bo Ola śpi. U nas wczoraj było biało na maxa chyba z 10 cm śniegu dzisiaj już widać ulicę, ale jak wracałam do domu wieczorem to prawie w drzwi garażowe wjechałam bo tak ślisko było na zjeździe do garażu i się ślizgnęłam z dobry metr.
Dzisiaj trochę słoneczko wyszło to chyba skorzystamy z tego i na spacer pójdziemy:)
 
A ja dalej bez neta u siebie na chaupce,zastanawiam się nad pakietem z cyfrowego polsatu, pakiet familijny + internet, tylko że internet jest limitowany, też nie za fajnie, wolała bym bez ograniczeń razem z tv, polecacie coś?

U nas ogólnie noce spokojne Mały jak zje porządnie o 12 to potrafi przespać do 5:30, grzeczne dzieciątko obudzi się góra ze 2 razy, o w niedziele już pępuszek odpadł, od 21.03 przybrał już ładnie na wadze, przed wczoraj ważyliśmy go i wyszło 4100g :-) w czwartek do kontroli idziemy.

Jeju moje piersi mają rozmiar coś koło DD, mam tyle pokarmu że aż twardnieją i bolą bo tyle się tego zbiera, Miron dużo je ale nie nadąża, aż muszę pod prysznicem wyciskać bo położna straszy zapaleniem:hmm: Mam laktator coś na kształt strzykawki ale wariacji przy nim można dostać muszę zakupić elektryczny, ma może ktoś do sprzedania owy ?

DSC00993.jpgDSC00996.jpgDSC00991.jpg Moje Słońce Kochane :-D :*:*:*:*:*
 

Załączniki

  • DSC00993.jpg
    DSC00993.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC00996.jpg
    DSC00996.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC00991.jpg
    DSC00991.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 26
Inka laktacja niedługo się unormuję, sciągaj ręcznie do poczucia ulgi bo przez laktator będziesz miała jeszcze więcej pokarmu. Przystawaj Mironka często to będzie dobrze :tak:
 
reklama
witam nową mamę :-)
inka gratulacje :-) śliczny synuś :-)
happy dobrze że szybko Ci wodę podłączyli :-)
kasiek super że ospa już znika !
Milena Nati jest boska
Dominisia ja też szybko przebijałam uszy dziewczynkom
Magda wpsółczuję temu małemu :/ masakra jeszcze tak dziecko w przeciągu trzyma :/ i pali przy nim ... yhhhh masakra.. biedny dzieciak.. masz rację napewno pokrzywdzony i to bardzo ....
renata jak Ty dobrze pamiętasz o co się oburzyłam :-p i tak to włąśnie wygladało że Ty jako jedyna miałas się za idealna mamę a dookoła nikt nie umiał się dziećmi zajmować .... ;-) także mów całe fakty a nie po łebkach :-) nie odniosłam sie tylko 1 Twojego posta wtedy a wielu wielu opowięsci że każdy coś robi źle dookoła....
i jeszcze nie mówiłaś nic o schodach.. tylko o DRABINIE na dworze...

chętnie poszperałam i na ten temat że jak miała 4 lata i chodziła w pampku spytałam tylko czy jej mama jest Twoją koleżanką... nie dwałam żadnych opinii... możesz sobie sprawdzić ... na stronie 6683 .... nie mam nic do ukrycia.. pokaż mi gdzi Ci coś tam pisałam na ten temat ...
(koleżanki też moga sprawdzić jeśli sa ciekawe kto pisze prawdę)
później dalek wstecz kiedy o schodach pisałaś 6640 nic nie wspomniałam na temat tej dziewczynki choć o niej pisałaś....
a tu jak po raz kolejny kogoś obrabiałaś to się nie dziw że w końcu Ci napisałam bo miałam już dosyć obrabiania dup kolezankom i znajomym
https://www.babyboom.pl/forum/mlodz...zle-i-obecne-watek-glowny-3091/index6707.html i ze 2 strony dalej Ci napisałam co myslę na temat Twojego gadania... https://www.babyboom.pl/forum/mlodz...zle-i-obecne-watek-glowny-3091/index6709.html o i jeszcze tu :-p https://www.babyboom.pl/forum/mlodziutkie-mamy-przyszle-i-obecne-f236/mlode-mamy-przyszle-i-obecne-watek-glowny-3091/index6710.html
w sumie z dziewczym którew znają Twoje opowiesci są tu tylko Milena i Kasiek moze tez powiedzą ile to potrafiłas wypisywać .. co wpadłas na forum to ktoś z otoczenia Ci nie pasował bo na rowerku nie jeździł bo to bo tamto...
teraz sa nowe dziewcxyny to nie wiedzą ... ale jako jedyna ciągle "o kimś" pisałaś"

tyle mam do powiedzenia na dziś i spadam bo mi się ćiśnienie podniosło że chcesz ze mnie zrobić nie wiadomo kogo przytaczając moją wypowiedź kierowaną do całości Twoich postów zaledwie do jednej wypowiedzi odnośnie 4 letniej dziewczynki chodzacej w pampku i ze zmokiem... no naprawdę .... jakbyś napisąła raz o jednej osobie to by nic takiego się nie stało.. ale non stop....to już inna historia

 
Do góry