reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

na poprawę humoru:)

Siedzą dwa kumple w parku na ławce i jeden mówi do drugiego:
-Wiesz dzisiaj boję się iść do własnego domu.
-Dlaczego?
-Bo przy wyjściu się przejęzyczyłem i do żony zmiast powiedzieć "podaj mi torbę" to powiedziałem "ale masz mordę!".
-A stary to jeszcze nic, ja dzisiaj się przejęzyczyłem i zamiast powiedzieć do żony "podaj mi sól" powiedziałem "zmarnowałaś mi życie ty stara kur**!!!"

:-D:-D:-D Joasiek to jest dobre znam to z ksiązki "różowe tabletki na uspokojenie"
 
reklama
:-D:-D:-D Joasiek to jest dobre znam to z ksiązki "różowe tabletki na uspokojenie"

Coś mi ten tytuł mówi, ale nie czytałam, to Janda chyba napisała?
Ten kawał ktoś mi opowiedział kuuuupę lat temu i tak mi się spodobał, że to jest jedyny kawał jaki zapamiętałam i znam, do innych kompletnie nie mam pamięci :-D
 
a slyszalyscie moze bydlaka na stacji benzyowe nestle
dla mnie poprostu rewelk tylko kurcze nie mam tego na kompie
 
reklama
Do góry