reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robicie dzis na obiad...

reklama
rany, my od 3 dni jadaliśmy gdzieś i dziś trudno mi sie zebrać do gotowania...może nie tyle trudno co pomysłu nie mam...chyba zrobie placki ziemniaczane - bez zupy bedzie raczej
 
a ja dziś robię pieczone skrzydełka i bagietkę z masłem czosnkowym-moj mały kucharz tak wymyślił a na deser robimy ciasto czekoladowe z marmoladą, migadałami ananasami.-coś w stylu placka karaibskiego jak można kupić u Sowy -dla miłośniczego twego wypieku bo to jedyne co u nich mega lubię.
 
Rany miały być krokiety, ale nie mam dla kogo ugotować...wiec odpoczywam..może jutro w takim razie, chyba, ze mi przypływ energi pomoże..bo ostatnio z tym fatalnie..
 
reklama
Do góry