reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nadszedł kryzys-jak sie nie dać

reklama
Ewuniu caritas to dobry pomysł , a i opieka społeczna może pomóc , choć niezawiele ale jednak to coś , możesz liczyć na dopłate do czynszu i paczki zywnościowe , rozumiem że czasem sie wstydzimy prosić o pomoc ale uwież mi dla dzieci jesteśmy wstanie zrobić wszystko. Przełam sie kochana .
Możesz też porozmawiać z księdzem , wiem że parafie tez organizują pomoc , więc do dzieła!
A i na nas tez możesz liczyć!
 
Andziu, może kiedys skończy się ten koszmarny sen, obudzę się szczęsliwa i powiem, jestem szczęśliwa i jest dobrze... marzę aby dożyć tego dnia...
 
Aja mam juz dzisiaj wszystkiego dosc. Od roku płaciłam ubezpieczenie swoje i meza, cieszyłam sie bo po urodzniu razem dostalibysmy 1500zł, starczyłoby na wozek i szafe zebym miała gdzie trzymac ciuchy małej, a tu dzisiaj dostałam pismo ze rozwiazali na umowy bo płaciłam z opoznieniem. Normalnie tylko strzelic sobie w łeb.
 
cały ten ZUS to powinno sie wypierdzielić w kosmos!!!!!!!!
Złodzieje i nic więcej , nieznam nikogo ktoby wygrał z zusem.
 
ale te ubezpieczenie to nie z zus tylko takie dobrowolne od nieszczesliwych wypadkow itp.
 
reklama
Irka, ale jak pakowałaś pieniądze to możesz się odwołać! w końcu to dosyć spora suma i na ulicy nie leży!!! trzeba spróbować... mój mąż też ma kontynuację ubezpieczenia z zeszłej firmy, raz się zapomniał, zapłacił po 14 dniach i dalej to ciągnie bez konsekwenjci!!! próbuj kochana!!! nie masz nic do stracenia!!! jedynie do zyskania :-D
 
Do góry