reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasza waga po porodzie

ja też się w nic nie mieszczę, załamka, a jak tu do sklepu jakiegoś wyskoczyć żeby coś kupić????zamówiłam sobie przez internet 2 sukienki letnie, mam nadzieję że będą pasowały. Wczoraj przymierzałam spodnie, które były na mnie o wiele za duże i niestety nie wciskam się w nie
 
reklama
ja też się w nic nie mieszczę, załamka, a jak tu do sklepu jakiegoś wyskoczyć żeby coś kupić????zamówiłam sobie przez internet 2 sukienki letnie, mam nadzieję że będą pasowały. Wczoraj przymierzałam spodnie, które były na mnie o wiele za duże i niestety nie wciskam się w nie

Ja mam ok 20 par spodni i tez w żadne nie wchodzę :-D
 
u mnie podobnie, chodzę cały czas w moich ciążowych spodniach tylko gumkę dałam inną. Większość bluzek też ciasna. Trzeba na jakieś zakupy skoczyć aby wyglądać jak człowiek.ro
Jutro imieniny teściowej to wskoczę u niej na wagę bo niewiem ile waże po porodzie.
 
u mnie podobnie, chodzę cały czas w moich ciążowych spodniach tylko gumkę dałam inną. Większość bluzek też ciasna. Trzeba na jakieś zakupy skoczyć aby wyglądać jak człowiek.ro
Jutro imieniny teściowej to wskoczę u niej na wagę bo niewiem ile waże po porodzie.

ja załuje ze stanelam na wadze :szok::zawstydzona/y:
 
A ja nie chodze w zadnych ciążowych ciuchach.. :szok: Chodzę w normalnych, w których przed ciazą chodzilam. A mam od porodu -10kg. jeszcze 1-2kg zostalo mi do wagi sprzed ciazy ale chce wiecej schudnąć ;-)
 
reklama
Ja ważyłam się w poniedziałek czyli 3 tygodnie po porodzie i mam jeszcze 3,5kg do wagi sprzed ciąży (miesiąc przed porodem miałam 14,5 kg na plusie).
 
Do góry