• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Nasze Brzuszki

reklama
Otulony w ciepły sweterek wydaje się wielki ;-)
moja najświeższa fotka brzuszek.JPG
 
Abi śliczna fotka, pięknie wyglądasz ;-)

A tu załamka moje kochane hehe ... pierwszy dzien 18 tc i dzis pierwszy dzien 20 tc ( sorki za brak uczesania wyszlam z wanny ubralam sie po kilku dniach spedzonych w rozciagnietym swetrze i zrobiłam tylko tak-> :szok: i poszlam po aparat..)


xddddddddddddd.jpg
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry