reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

reklama
Fajnie wam brzuszki rosna moj sie zaokragla bo po małej miałam taki dosc okrągły tłuszczowy ja widze róznice ale znajomi jeszcze nie do konca sa pewni w niedziele byłam u znajomych to by sie nie zorientowali ale nie wytrzymałam i powiedziałam....ja zawsze byłam przy kosci wiec pomyslą ze przytyłam:D
 
Mój dzisiejszy brzuch :-)
12tydz 5d
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 99
He he ;-) Fakt, duży nie jest, ale już taki płaski jak wcześniej też nie. Dziewczyny, czy wieczorem macie większe brzuszki? Ja wieczorem dopiąć się nie mogę ;-)
 
Maybeanna , nonek piękne brzuszki hihi ale ja was postrasze moim , wy pewnie tak będziecie wyglądać pod koniec :p

I tu pytanie do witaminki , jako doświadczonej mamci w kolejnej ciąży , jaki masz duży brzuszek????
Zrób proszę fotkę bo ja dalej świętuje ze wiecej niż jedno sobie mieszkanko najelo ;)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 77
Miało być swiruje a nie świętuje ....

Ale moj iPhone jak zawsze mądrzejszy , przepraszam ale na tele nie moge edytowac więc sprostowanko :)
 
reklama
No moj pod wieczor wyglada bardzo ciazowo, a rano to takie wzdecie ;)

Agusia, a ten suwaczek ciazowy wklejalas w iphonie czy kompie? Bo np. przegladajac forum przez iphona widze zdjecia wszystkich, tylko nie Twoje, ktore chyba wklejasz z tel, tak? Zaabsorbowal mnie Twoj problem suwakowy ;)
 
Do góry