reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

Dziub na kompie , 2 inne - chłopców chodzą od początku a tu kombinuje , wkleilam z innych stron i nie chodzi ... Aaaa a Najsmieazniejsze ze na pulpicie mam ten sam suwaczek i chodzi :/ i o co chodzi?
 
reklama
maybeanna to ja mam tak jak Ty :)nie jest już tak płaski jak przed, ale też nie ma co pokazywac i nikt napewno sie nie domysli że jestem w ciąży :) no i wieczorem juz wole miec rozpiety guzik u spodni żeby nie cisnął :)

agusiakemisia a taki jak Ty to ja chyba rzeczywiscie bede miala pod koniec :) choc moze i w 6-7 mies juz taki bedzie :)
 
no to sie zalogowalam porzadnie ;)

Agusia, no takiego brzuszka to ja sie spodziewam w trzecim trymestrze ;) Ale kazda z nas ma inna urode :) I jak suwak, dziala?

A to MY dzisiaj! Kilka osob usmiechnelo sie dzisiaj do mnie na ulicy, moze juz rozpoznaja to moje 'wzdecie'? Moje najmojsze: IMG_1265[1].jpg
 

Załączniki

  • IMG_1265[1].jpg
    IMG_1265[1].jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 95
Agusia o kurde! szczerze przerazil mnie Twoj brzuszek;) nie odbierz tego zle, ja myslalam, ze ja mam brzuch duzy ale juz przestaje myslec:-p Balabym sie tylko na TWoim miejscu, bo skoro teraz masz taki brzuszek to jaki bedzie w listopadnie/grudniu?? Strach sie bac:-p

Dziub super zaokraglony brzuszek:) Ja sie zawsze smieje, ze to jest taki etap ciazy, ze nie widac czy kobieta poprostu jest grubsza czy moze jest w ciazy:-D
 
Ania uroki trzeciej ciąży ;) podobno więcjoc z tym nie zrobię :) hihi damy radę ;)

Nonek śliczny brzuszek !

Dziub no cudny ładnie zaokraglony

Suwaczek dalej nie działa !!!! :mad: już nie mam siły :(
 
reklama
Hej dziewczynki, super brzuszki. Mnie też "wywala" szczególnie wieczorem albo jak się najem. Masakra, bo w pierwszej ciąży w tym tygodniu ciąży miałam płaściutki brzuszek.
 
Do góry