reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki ;-)

reklama
Mi w pierwszej ciąży taki duży brzuszek już w 5mc się pokazał a potem był coraz większy.
Teraz to wiem że przybyło mi w biodrach i to dużo bo musiałam nową bieliznę kupić bo do tamtej się już nie mieściłam.Wcześniej nosiłam rozmiar 36 a teraz już 38:eek:
Agusia nie pytają Cię ludzie czasem który to już miesiąc?Bo ja choć nie mam tak pokaznego brzusia jak Ty to i tak wyglądam na zaawansowaną ciążę i czasem pytają a ja im mówię że na grudnia mam termin to robią takie zdziwione miny.
 
Baśka nie pytają bo ja wszędzie jeżdżę samochodem :) hihi a na zakupy sporadycznie , częściej robie listę i wysylam męża ;) jeszcze nikt mnie nie zapytał szczerze mówiąc , ale pewnie zrobi sie ciepło będę w letnich ławkach chodzić to sie bedą pytać :)
 
Brzuszki brzuszkami ale jak u was z waga ?
Ja wczoraj miałam lekkiego doła na wieczór..rozpłakana oczywiście i mąż nie wiedział co robić i mu mówię z łzami w oczach (a się wystraszył jak usłyszał chlipanie z łazienki)
-Bo ja się w nic nie mieszczę :( i pokazuje mu ze wcisnęłam się w spodnie i się odcisnęły na brzuchu ..

i złożyłam zamówienie na allgero - 6 nowych sukieneczek i zmieści się brzuszek i z wysyłką mam zapłacić 171zł..ciekawe jak z jakością ale jak zobaczyłam ubogą kolekcję h&m to stwierdziłam ,że nie dam 139zł za brzydkie spodnie na chwile i znalazlam te sukienki :)

jak dostane to się pochwale jak będzie czym..
Generalnie co do wagi - ja zaczynam 15tydzień i przytyłam...4kg....i powiem wam ,że nie czuję się z tym dobrze...pojawił się cellulit i uda potężnieją i masakra..

ale coś za coś..widocznie takie mam geny
 
Arteofeauty, mnie również dopadł celluit, a już zdążyłam zapomnieć jak wygląda :-( Nie pozostaje nic innego jak zabrać się za siebie. Ćwiczenia na uda i pośladki nie męczą mocno, a rzeźbią ciało. Z brzuszkim nic nie zrobimy, bo teraz już będzie coraz większy, al to co jest poniżej mamy nadal pod kontrolą (powiedzmy...)
Ja już przytyłam 2kg, ale ostatni 1kg w ciągu ostatnich dni, więc musze uważać na to co jem, a ostatnio codzinnie coś słodkiego :sorry:
 
WSZYSTSKIE WASZE brzuszki piekne!! :-D
ja sie moze zbiore w sobie i kiedys pokaze brzuszek :-p
przytylam 3 kg w sumie, ale ja niestety sprzed ciazy mam duzy nadbagaz, aczkolwiek i tak 3 kg uwazam ze to nie jest mega duzo patrzac na ogrom moich piersi :-p
 
a ja się nie przejmuję idącą w górę wagą cellulitem, który i tak po ciąży zniknie i innymi bzdetami... nie będę się katowała w ciąży dietami i odmawiała sobie przyjemności jedzenia, zachcianek myślę, że to nie czas na to. W ciąży się tyje i tyle. Ja w pierwszej przytyłam bardzo dużo i nic mi z tego nie zostało. Jedni tyją więcej inni mniej. Teraz już też przytyłam jutro się zważę ale myślę, że z 5kg.
 
Ewa!!!! Brawo moj tok myślenia ! Piękna to ja będę jak wykarmie dziecko teraz jestem przede wsystkim mama ,chlopca szukac nie musze wiec sie pindezyc nie zamierzam,amężowi i tak sie podobam ;) ja ostatnio o godzinie 10:30 wieczorem zajadam sie pikantnymi skrzydelkami z chilli - m mi pojechał bo sie zachcialo ;) i dobrze mi z tym , a nie chce was straszyć do celulitu który zniknie po ciąży dojdą jeszcze rozstepy ( nie u każdej oczywiście ) a te już są na całe życie ;)

Ja mam paski po 2 ciazach i noszę je z duma bo jestem tygrysek ;P
 
reklama
ja się przejmuję bo to pierwsza ciąża i chyba nie do końca ogarniam ,że tak się ciało zmienia..

Na pewno w dużej mierze to kwestia mojego charakteru pracy gdzie liczy się kult piękna i niskiej wagi

Poza tym jak popatrze na celebrytki ktore w ciazy prawie nie tyją tylko brzuszek mają to też tak chcę :)

na pewno nie chce jak Kardashian która mimo ,ze ma super ciuchy itd to jednak jak dla mnie za dużo przytyła
Caly cens polega tez na tym ,zeby tyć stopniowo a nie nagle duzo bo potem zgubic te kilogramy latwo na pewno nie jest i skora się bardzo rozciąga..ja chcialabym do konca ciazy byc atrakcyjna dla mojego meza i wizualnie zadbana i po ciazy od razu rowniez i wiem ze tak sie da :)
Moja siostra urodzila swoja Zuzanne o 1 w nocy a rano o 6:00 byłam ją odwiedzić a ona już wlosy uczesane ,umyte i makijaż :) więc można :) i Zuzanna ma dziś 3lata a moja siostra nadal zadbana :)
 
Do góry