reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

reklama
Dzieki Olu, ja mam masc, tylko sek wtym ze jak juz przestanie bolec, to zapominam smarowac i tak nie dolecze i malo wiele co i znowu. Cholera, jaki ten czlowiek to durny:baffled:
 
Mnie już na szczęście brzuch nie boli ale leci..................Też wróciłam do podkładów higienicznych-czy tak już zawsze będzie?!:wściekła/y: Jeszcze trochę i się wykrwawię na śmierć!I w ogóle siły na nic nie mam...:-(
 
U mnie tez zawital drugi, ale nie boli i nawet nie jest za bardzo obfity:tak: Tylko ciekawe czy znowu bedzie lecialo przez caly miesiac:confused:
A dzisiaj walnelam sobie jednak ta spirale, a co tam, jak nie bedzie mi paowalo, to wyjme;-)
 
Martag , tylko przypadkiem sobie sama nie wyjmuj :szok: .... Boli takie zakladanie spiralki ?

A ja dzisiaj ZEBY SIE LEPIEJ ZMOBILIZOWAC wstawilam sobie suwaczek liczacy kg. Bardzo chcialabym ,zeby tak szybko sie przesuwal jak ten ciazowy ......
Trzymajcie za mnie kciuki bo jeszcze nic ( prawie ) nie schudlam od porodu. ( FUUUU !!! )
 
reklama
Ja mma kremik na te cholerstwo, ale dzieki Kaju, jak powroca, to chyba z czopkow skorzystam, wkoncu one "pracuja" od srodka:-)
Mnie zakladanie nie bolalo, chociaz przyjemne to nie jest i peniw moze bolec, tak lekarz mowil. A sama nie wyjme, nawet chyba to nie jet fizycznie mozliwe:-) ;-)
Ja tez nie chudne Kaju, to co mi spadlo zaraz po porodzie to spadlo, ale ta reszta ani rusz:-( Musze tez pomyslec o czyms, bo zaczyna mi to dokuczac
 
Do góry