reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze ciala po ciazy

Ja mam na brzuchu jeszcze opone o rozstępach nie wspomne.....O dawnej garderobie moge pomarzyć bo w biodrach za nic w świecie narazie mi nie chce zejść.Chyba się załamie.Mam spodnie które mają po 5 lat firmówki w dobrym stanie i szlag mnie trafi jak bede musiała kupować nowe rzeczy na moją krowią figure :mad: A o musteli też mysle tylko musze jakoś kase wyszarpać nie wiadomo skąd ........
 
reklama
KAJU bioderka na pewno się zejdą ,tylko trzeba troszkę poczekać ,mnie się dupy porobiły ;D ;D :laugh: :laugh:i na razie to olewam,daję sobie te 3 miesiące żeby wrócić do stanu używalności sprzed ciąży ;D ;D ;D .Żebym tylko mogła wejść we wszystkie spodnie i bluzki i oczywiście jakbym musiała wrócić do pracy to też muszę się wcisnąć w firmowe rzeczy a są białe ,to wszystko widać ,nawet jakbym guzika niedopięła :laugh: :laugh: :laugh:
l
 
no a ja ponieważ już nie karmię piersią to biorę się za dietkę i mam nadzieję w ciągu 3 miesięcy wrócić do stanu sprzed ciąży  ;D ważyć się nie ważę żeby sobie humoru nie psuć  :laugh: ale będe sprawdzać na ciuszkach :)
 
dziewczyny,co do diet to polecam wam South Beach. schudlam na niej w zeszlym roku bez problemow 10kg w3 miesiace... no a potem zaszlam w ciaze :p ;)
 
podczytuje Was trozke :)

babeczki nie radze drastycznych diet po tak krotkim okresie, jaki uplynal od porodu i ciazy.............zmasakrujecie sobie kompletnie cialo.......lamiace pazkocie, wypadajace wlosy......teraz organizm potrzebuje regeneracji i witami!!!

zdrowe odzywianie,tylko to Was teraz ratuje...............

zero slodyczy, fast foodow i tym podobnych, cwiczenia i efekt morowany!!!!

no i usmiech od ucha do ucha!!!! ;D ;D ;D ;D
 
DYZIU a co to za dieta?

Joasiu ja wcinam płatki śniadaniowe z jogurtem ,chude sery i mleko i oczywiście pomidorki z ciemną bułeczką ,także co najważniejsze to dostarczam wapń .A poza tym przy moich gabarytach dieta musi być
 
wioletta.z pisze:
DYZIU a co to za dieta?

Joasiu ja wcinam płatki śniadaniowe z jogurtem ,chude sery i mleko i oczywiście pomidorki z ciemną bułeczką ,także co najważniejsze to dostarczam wapń .A poza tym przy moich gabarytach dieta musi być

wiolu wiesz co, ja nie wiem jakie sa Twoje gabaryty, ale takie szybkie chudniecie tez zle wplywa na wyglad i zrowie..........skora nie zdazy sie odkurczyc, nie mowiac juz o brzuchu...........ktory chyba jeszcze tez pozostawia wiele do zyczenia ( zreszta moj rowniez)

moze na poczatku jedz poprostu mniej, 5 razy dziennie, zero pustych weglowodanow................no i cwiczonka

 
Joasiu jeśli chodzi o ćwiczenia to mam zawsze słomiany zapał ;D ;D ale unikam jak ognia słodyczy i nawet nie wchodzę do cukierni a także innych niezdrowych przekąsek .Do Mcdonaldów nie chodzę ,bo nie lubię tamtego jedzenia i moje dzieci tez ( na szczęście )Za to chodzę na bardzo długie spacery i czuje te kilometry w nogach i biodrach :laugh: :laugh:
 
wioletta.z pisze:
Joasiu jeśli chodzi o ćwiczenia to mam zawsze słomiany zapał ;D ;D ale unikam jak ognia słodyczy i nawet nie wchodzę do cukierni a także innych niezdrowych przekąsek .Do Mcdonaldów nie chodzę ,bo nie lubię tamtego jedzenia i moje dzieci tez ( na szczęście )Za to chodzę na bardzo długie spacery i czuje te kilometry w nogach i biodrach :laugh: :laugh:


no to brawo...................jestes dumna z takiej postawy lipcoweczki!!!!!

jesli chcesz mam na mp3 nagrane cwiczenia, aerobic, moje lipcoweczki wszystkie owysylalam i cwiczyly..............jesli chcesz to Tobie tez wysle!!!
 
reklama
Joasiu dziękuje serdecznie ,ale ja mam naprawdę słomiany zapał ,zawsze starałam się unikać ćwiczeń w szkole ,wolę rower i spacery a do tego jeszcze mam dwójkę dzieci która właśnie idzie teraz do szkoły ,to trochę przy nich pogonie .I jeszcze nie wiem czy nie wrócę po macierzyńskim do pracy bo te 400 zł. wychowawczego to trochę za mało przy trójce dzieci . A mam taką pracę że siódme poty wyciska .I nie chcę strasznie się odchudzić (a przydałoby się) a tyle żeby normalnie wchodzić w ubrania sprzed ciąży no i oczywiście w firmowe ubrania które trzeba jakoś wcisnąć na tyłek ;D ;D ;D .Ale dziękuje za dobre chęci ;)
 
Do góry