reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

reklama
Dziękuję dziękuje. Całość mojej roboty ( poza butami :-p ) włącznie z dzieckiem :-D Autografy 50zł sztuka plus koszty przesyłki. Dla ciotek z BB 50% zniżki ;-):-D
 
troche stare zdjecie, ale oto 1-sze swieta mojej corki. jaka byla szczesliwa :) karolcia.jpg
 
nati - cudne foto,rzeczywiscie karolcia pelna zachwytu wyspiewuje "gloria,gloria"...a ile lat to juz zlecialo,co...czasami sama nie moge wierzyc,ze dzieciaki juz takie duuuuuuuuuuuuze:o) co roku,wlasnie o tej porze rozczulam sie niesamowicie jak stawiam naszego emeryta gwiazdora,ktoremu na prosbe mamy nalepilam na worze rok 1994-to byly nasze pierwsze wspolne juz z malym oskarem swieta...ile to juz lat,ach bo znowu zaczne chlipac...:zawstydzona/y:
 
foty nasze :-)

Masio caluje brzuszek:



Fiol - przedstawienie:





prace Fiolka ;-) i dumna mama..

list do Mikolaja - ten czerwony chudzielec to on ;-)



moja rodzina - pierwszy raz z dzidzia (mama jedyna kolorowa z kokarda na glowie):



fantastyczna rakieta:



zima:



igloo:



jem lody ;-)



bitwa na kulki:





urodzinkowy torcik:



no i Swieta..





mina :-D



wsuwamy barszcz:



milosc braterska..



z mama - klony sweterkowe ;-)





zamula...



elfik:



potwory Sylwestrowe:



gilaja mnie te wlosy!..



bylaby sliczna dziewczynka!



i karnawal - dzisiejsze foty :-D z balu w p.kolu. moi chlopcy robili za rycerzy spod Grunwaldu :-D





gwardia przyboczna :-D



szczeżuja moja przekochana :-D



tańce z kuzynką:




uffffffffffffffffffffffff, przepraszam, ze tyle tego!!!
 
reklama
Do góry